Gençler nihayet!

Bursaspor’da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, haftalardır eleştirildiği konuda dün ilk adımı attı. Kubilay Kanatsızkuş’a ilk 11’de şans veren genç teknik adam Mert Örnek, Furkan Soyalp, Furkan Emre Ünver ve Emirhan Aydoğan’ı 18 kişilik kadroya aldı. Furkan ve Mert oyuna son bölümde dahil olurken. Serdar Aziz, Balazs Dzsudzsak, Emre Taşdemir, Erdem Özgenç ve Sercan Yıldırım sakatlıkları nedeniyle görev alamadı. Tom de Sutter,  Bekir Yılmaz ve Cristobal Jorquera ise kendilerine kadroda yer bulamadı. 

Tuncay Şanlı Milliler için geldi 

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in teknik ekibine dahil ettiği Bursaspor’un eski oyuncusu Tuncay Şanlı dünkü maçı izleyenler arasındaydı. Şanlı’nın A milli oyuncuları gözlem amaçlı Bursa’ya geldiği öğrenildi.

Siyah tişörtle çıktılar

Bursasporlu futbolcular, önceki gün yaşanan terör saldırısını protesto etmek amacıyla üzerinde Ulu Cami sülieti ve ‘Terörü lanetliyoruz. Bu şehrin manevi sahipleri var’ yazısının bulunduğu siyah tişörtlerle sahaya çıktı. Ev sahibi ekibin taraftarları da tribünde ‘Rabb’a hamd-ü senalar olsun’ yazılı pankart açtı.   

G.Saraylılar Hamza Hoca’ya gitti

    Sezona Galatasaray’da başlayan ardından Bursaspor’un başına geçen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu dün ilk kez eski takımına karşı mücadele etti. Karşılaşma öncesi bütün sarı kırmızılı oyuncular Hamza Hoca’nın yanına giderek hasret giderdi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu