Gençler İzmir marşını söyledi

Bursaspor'un Afyon kampı devam ederken, Yeşil Beyazlı genç futbolcuların hep birlikte İzmir Marşı'nı söylemesi sosyal medyada günün konusu oldu.

Futbolseverler tarafından Yeşil Beyazlı genç kramponların yemek sonrasında söyledikleri ve sosyal medya hesaplarından paylaştıkları marşı seslendirdikleri anın görüntüleri büyük ilgi topladı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok güzel hareketler bunlar. Ülke yıkık bitik halden nasıl kendi küllerinden çıkıp bu günkü hale geldi ise .Bu takımda kendi küllerinden doğmasını bilecektir. Nasıl ezan seslerini durdurmadıysalar nasıl bayrağımızı indiremediyseler. Nasıl koskoca bir devlet oldu isek. NASIL YIKILMADIYSAK. … BİR ŞEHİR OLARAK YIKILMIYACAĞIZ. .YIKAMIYACAKLAR. .

  56
  5
 2. Çok güzel olmuş aferin size 3.lige düşünce ne söyliceniz bakalım… bırakın şarkıyı türküyü işinize bakın

  19
  107
  1. @Ümit yorumuna yanıt olarak

   Yalnız o şarkı türkü değil İzmir marşı kardeş.
   Herkesin onurla gururla söylediği İzmir Marşı.

   6
   1
  2. @Ümit yorumuna yanıt olarak

   Mal mal konusmayida ne cok seviyorsunuz. Helal olsun genclerimize atamizin izinden devam. Bu arada soylesinler sarki turku adamlat motuve olsun fenami.

   27
   6
  3. @Ümit yorumuna yanıt olarak

   Takımın küme düşmesinde bu futbolcu grubunun hiç bir sorumluluğu yoktu. Dolayısıyla birlikte marş söylemeleri birliktelik adına çok hoş olmuş. Üstelik okunan marş Ata mıza yazılmış en güzel marşlardan biri.

   29
   3
  1. @Bursali Yigido yorumuna yanıt olarak

   Korkma kardeş bir marş yüzünden hele hele İzmir Marşı yüzünden bir bela gelmez.
   Söyleyen söyler beğenmeyen dinlemez. Bu ülke Ankara’nın İzmir in Bursa nin Çanakkale nin Afyon un Antep in Maraş in dağlarında kuruldu ve oralarda çiçekler yüz yıldır bir başka güzel açıyor ve ilelebet te açacak.

   6
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu