Gençler gözaltında

Yardımcı antrenör Mehmet Kulaksızoğlu'nun da yer aldığı bu kafilede deneyimli teknik adamın yolculuk esnasında genç oyuncularla yakından ilgilendiği bildirildi. Bu arada otel yönetimi de Şenol Hoca'yı kapıda karşılayarak “hoş geldiniz” dileklerini iletti.

Artık çalışma zamanı

Side'de toplanan Bursaspor ilk çalışmasını bugün yapacak.

Ligin ikinci yarısının hazırlıkları için dün Side'de toplanan Bursaspor bugün ilk antrenmanını gerçekleştirecek. 23 Ocak'ta Torku Konyaspor'la deplasmanda oynanacak lig maçına kadar hazırlıklarına burada devam edecek olan yeşil beyazlılar bu süreci günde çift idman yaparak geçirecek. Yabancı futbolcuların çoğunun ülkelerine gitmelerinden dolayı yarın kampa katılması beklenirken, yeşil beyazlıların kampta iki hazırlık maçı yapması bekleniyor.

Eski dostlar bir arada

Side'deki The Sense Otel'de dün sürpriz bir buluşma gerçekleşti. Bursaspor eski Teknik Direktörü ve şuan Adana Demirspor'un Sportif Direktörü olan Samet Aybaba, Teknik Direktör Şenol Güneş'le bir araya gelerek sohbet etti. Şenol Hoca, daha sonra Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'la da görüştü. 

Oğuz Han hasret giderdi

Bursaspor'un sezon başında Adana Demirspor'a kiraladığı Oğuz Han Aynaoğlu, dün otelde eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi. Adana ekibinde oldukça başarılı bir sezon geçiren genç futbolcu Bursaspor'a ligin ikinci yarısında başarılar diledi.

Aslar uçakla gençler otobüsle

Bursaspor dün Side'ye gruplar halinde geldi. As futbolcular uçakla Akdeniz'e inerken, genç isimler ise Bursa'dan yaklaşık 8 saatlik bir kara yolculuğunun ardından Side'ye ulaştı. Takım otobüsünde antrenör Ersel Uzgur'da yer aldı.

Yaşar Hoca eskiyi andı

Bursaspor Genel Menajeri Adil Cenkçiler, The Sense Otel'de bir dönem Bursaspor'da da çalışan Adana Demirspor kaleci antrenörü Yaşar Duran'la sohbet etti. İkilinin geçmiş yıllarla ilgili konuşması dikkat çekti.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu