Gençler giyim kuşamlarını bile ayarlamalı!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba genç oyuncuları hakkında konuştu.

Genç futbolculardan Burak Kapacak ve Ramazan Keskin‘in performanslarını da değerlendiren tecrübeli hoca, “Çok yetenekliler. Performanslarının dalgalanmaları normal. Üzerine katmaları lazım. İş sadece bizde bitmiyor. Daha çok çalışacak, daha çok seyredecek, daha çok isteyecek, her maç onlar için bir ileriye gitme maçı olacak. Her maçta bir tecrübe gelişecek, daha saygılı olacak, camianın içinde pozisyonlarını ona göre ayarlayacaklar. Giyim kuşamları, giyinişleri… Sadece futbola bakmakla bu işler olmaz. Ama iyi gidiyorlar. Diğer genç arkadaşlar da iyi gidiyor. Daha fazla genç oyuncu göreceğiz.

Kaynak
Gündem Bursa

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocam 25. dk’da Burak’ı oyundan çıkartıyorsun ve küsmüyor. 90’da Ramazan’ı alıyorsun gol atıyor. Öyle depar attı ki Ramazan gol atınca. Kendi gol atsa belki o kadar sevinmez. Bu çocuklara küsmemeyi sana saygılı olmayı öğretmişsin. Bu çocuklar da görünen o ki formanın hakkını vermeye çalışıyorlar. Zaten takıma tamamen adapte olabilmek kolay değil belki 1-2 sezon gerekiyor. Bu geçişi mükemmel yönetiyorsun hocam. Ellerine sağlık. Sezon başı 5m lira muhabbeti yapanlar utanıyordur herhalde.

  66
  1
  1. @Hikmet yorumuna yanıt olarak

   samet hoca zaten burak iyi oynayınca çıkarmıyo gs maçında 70 dk oynadı ama baktın çok büyük hatalr yapıyo alıyo oyundan

   1. @BURSASPORLUYUZ16 yorumuna yanıt olarak

    Çok büyük hata ne yapmış.??? Barış yardımcı her maç kademe hatası yapıyor mevkisni gereksiz terkediyor hücumda zaten inanılmaz yeteneksiz ama biz hala barışı çekiyoruz. Anlamıyorum neden burak ve ramazan yeterli süre alamıyorlar..

  2. @Hikmet yorumuna yanıt olarak

   Ben de söylediklerine katılıyorum bjk maçında da 30. Dk da burak çıkmıştı ts deplasmanında da herkes kötüyken 45te ilk çıkan burak olmuştu ve son olaral akhisar maçında da. Bu 3 maçta burak sağ kanat oynadı ve çıktı bence yeri sağ bek bu adamın ama sağ kanat oynasa bile bu şekilde her oynadığında çıkması çok yanlış tepki vermez içine atar bence çok yetenekli umarım hoca ne yaptığını biliyordur ekstra motivasyon konuşması yapıyordur burakla. Çünkü burak çok farklı bir oyuncu barış yardımcının arkasında kalmaya devam ederse samet hoca gözümden düşecek.

   2
   1
   1. @Suat yorumuna yanıt olarak

    Aslında burak lato gibi o kanadı komple kullanan çok özellikli bir oyuncu biraz daha gelişirse bursamıza çok yararlı olcak. Samet hoca giyime bile dikkat etmeli diyince aklıma ozan volkan sercan geldi adam haklı. Birde enes gibi kitap okumaya mental gelişime dil konusuna önem vermeli sonuçta bursasporun oyuncusu avrupayı hedeflemeli.

 2. Ben bu gençlere güveniyorum;
  OKAN KOCUK, MUHAMMED ŞENGEZER, ATABERK DADAKDENİZ,
  M.EMİN SARIKAYA, BURAK KAPACAK, ERTUĞRUL ERSOY, F.EMRE ÜNVER,
  RAMAZAN KESKİN, EMİRHAN AYDOĞAN, FURKAN SOYALP,
  ÇAĞATAY YILMAZ, ALİ AKMAN, KUBİLAY KANATSIZKUŞ
  Bu saydığım 13 futbolcu, gelecek sezon bu takımın iskeletini oluşturacaktır.
  Gençlerimize güvenmeye, onları desteklemeye devam edelim.

 3. Daha fazla gencleri goster bize hocam maci hep ertugrul burak okan yada genc alacakmi hoca diye heycanla izliyorun benden tavsiye alt yapidan adamlari oynatirsan seni bu taraftar sever

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu