Genç oyuncuya Panathinaikos talip oldu!

Yunanistan'ın iki büyük takımından bir tanesi olan Panathinaikos, Bursaspor altyapısından yetişen ve U19Elit A Ligi'nde iyi işler yapan Ozan Koç'u transfer etmek istiyor.

Atina temsilcisi, 19 yaşındaki oyuncunun, bu sezon neredeyse tüm maçlarına gözlemci gönderdi; hem U 19 Milli Takımı‘nda hem de Bursaspor‘da futbolcuyla ilgili rapor aldı.

Panathinaikos, hem Avrupa ve Balkanlar‘daki yaptığı tarama çalışmaları sonrasında Ozan Koç‘u transfer edilecekler listesinde ilk sıraya koydu.

Oyuncunun temsilcisi Tan Kesler, Yunan gazetesi Gazzetta‘ya yaptığı açıklamada, “Bence Ozan büyük bir geleceğe sahip ancak şu anda Panathinaikos için bir seçenek midir değil midir konusuna girmek istemiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim diyen Kesler,”Ozan yurtdışında oynamayı arzuluyor. Elite kategoride gerçekten iyi işler yaptı ve dikkât çeken istatistiklere sahip oldu” dedi.

Bursaspor altyapısından yetişen Ozan Koç‘un kulübüyle olan sözleşmesi 2023 Haziran ayına kadar devam ediyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adamlar ozan ın her maçına gözlemci göndermiş. . İşte BURSASPOR dünya nın çeşitli ülkelerin e gözlemci gönderebilse işte o zaman çok şeyler değişir. .. Hele gözlemcilerin beğenip BURSASPOR kazandırdığı topçularla vakıfköyden çıkanları bir harmanlayabilsek bakın o zaman BURSASPOR nerelerde olur. ..

  32
  5
 2. Haber doğru ise hemen degerlendirilmeli.
  Çünkü bizim gençler a takıma giremedikleri ya da girse de yaptıkları ilk hata da dislandiklari için kendilerini kanitlayamiyor.
  Git kardeşim komşuda iyi oyna Bursa yı ve Bursaspor u en iyi şekilde temsil et.

  5
  1
 3. ŞİMDİ NASIL ZEKİ ÇELİK İÇİN HAMZA VE ALİ AY A KÜFÜR EDİLİYORSA YARIN DA DELİ İBRAHİM VE MESTAN A EDİLİR…MESTAN BAŞKAN DELİ İBO HOCA OLACAK ADAM MIYDI BU TAKIMA..HADİ MESTAN IN ALTERNATİFİ YOKTU…DELİ İBO 5 ADAY İÇİNDE 4.SIRADAYDI…

 4. ozan hiç vakit kaybetme abicim topla bavulu yapıştır git….samimi söylüyorum kardeşim git harika bi potansiyel var panada ordanda yürür gidersin yolunda kısmetinde bahtında açık olur inşallah kardeşim

  4
  2
 5. aslında kulüp yapısına, medya ve taraftar profiline bakıldığında bursa genç oyuncunun gelişimi açısından uygun yer olmaktan çıkmış durumda.
  çünkü medya ve tribün baskısı çok yoğun. bu durum ülke geneli içinde geçerli.
  dikkat edilirse gençler gelişimlerini Avrupa da tamamlıyor.
  buna örnek içimizden ve aynı mevki oldukları için söylüyorum enes-kubilay.
  biri gitti kurtuldu futbolcu oldu.
  diğeri kaldı popçu.

  futbol, Avrupalı için üç neticeli bir oyun. bir eğlence. Avrupalı tuttuğu takımı yaşadığı şehrin, dolayısıyla kendisinin bir temsilcisi. vücudunun bir parçası gibi görüyor. yense de yenilse de bu değişmiyor.
  bu da oyuncuya öz güven ve aidiyet kazandırıyor.
  bizde ise galibiyetler her şey. mağlubiyetler dünyanın sonu.
  iki galibiyette futbolcu aslan-kaplan. iki mağlubiyette hain-kazma-kürek-ıslık-yuh.

  ozan koça gelince.
  1- keşke bu gençlere sağlıklı bir futbol ortamı yaratabilsek. burada yetişseler. buraya katkı sağlasalar. giderken de buraya para kazandırsalar. ama neredeee?
  2- Avrupa ya gitmeli ama bu panathinakos olmamalı.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu