Genç oyuncu Bursaspor’dan ayrıldı!

Bursaspor’un 2004 doğumlu forvet oyuncusu İbrahim Efe Erbak, yeşil beyazlı kulübe veda etti.

Bursaspor’da Kadir Yiğit ve Seçkin Batuhan Fırıncı’nın ardından İbrahim Efe Erbak da yeşil-beyazlı kulübe veda etti.

2004 doğumlu forvet oyuncusu, Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan Boyabat maçında ilk 11’de görev yapmıştı.

Erbak sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Bursaspor’a veda etti.

Yoluyla
Serdar Dündar
Kaynak
Bursadanhabervar

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tahtayı açıp transfer takviyesi yapamıyorsun, altyapıdan yetişen oyuncuları da elde tutamıyorsun. Senin hedefin ne? Daha önce söylediğin; “Bu sene lisanslar çıkar ama Bursaspor seneye lisans çıkaracak oyuncu bulamaz sözünü gerçekleştirmek mi? Senin ne menem şey olduğunu daha önce başkan olduğun zaman Bursaspora sıvadığın Harazi mi ne karın ağrısı İsrailli oyuncudan ve rahmetli şampiyon başkanı nezarette yatırıp, mahkemeye çıkardığından biliyoruz ama Bursalılar anlamadı veya anladılar da onların da işine öyle geldi. Çünkü hepsi iyi gün dostu çıktı. Bursaspor başarılıyken fotoğraf çektirmeye sıraya girerken, kötü günde hepsi tornistan oldu. Bursasporu bile bilebu hale getirenlere de, getirilmesine yol açanlara da, göz yumanlara da, sırtından menfaatlenenlere de, ellerinde imkan olduğu halde sahip çıkmayanlara da yazıklar olsun.

  16
  4
 2. Barcelona’ya gidecekmiş. Marca gazetesi tam sayfa haber yapmış. Arda Güler’in ismi unutulmuş bile…!

  8
  7
 3. Beyler dikkat edin. Altın jenerasyon denen 2004’lüjenerasyondanher gün bir oyuncu ayrılmaya başladı. Bu Revep’ler bu oyuncuları elden kaçırmış gibi yapıp, el altından tek tek okutmuyorlarsa diksinler.

  7
  6
  1. @Tarık yorumuna yanıt olarak

   Doğru söylüyosun renkdaş. Çok yakında bu Recep için de bir dosya hazırlanır. Bursaspor’un geleceğini el altından satma suçuyla

 4. Efe Erbak kim ya? Erbak Uludağ ailesinin bi ferdi mi? Levent Kızıl’ın yeğeni falan mı? Öyle olsa ayrılmazdı Bursaspor’dan. Truva atı gibi, içten fethederdi Hatçe Recep’in kalesini

  2
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu