Genç futbolcudan Bursaspor’a veda!

Bursaspor'un altyapısından yetişen genç futbolcularından Kadir Yiğit bir veda mesajı paylaştı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Yiğit açıklamasında “Yaklaşık 10 yıl önce küçük bir çocukken büyük bir heyecan ile kapısından içeri girdiğim büyük Bursaspor camiasına bugün veda ediyorum.

Çocukluğumdan, yuvamdan ayrılırken üzerimde emeği olan değerli hocalarıma ve kulüp personeline teşekkürü bir borç bilirim. Elbette nice yıllar bu şanlı kulübe hizmet etmek en büyük arzu ve isteğimdi. Yeri ve zamanı geldiğinde söylenecek sözümüz elbette olacaktır.

Ayrılıklar da sevdaya dahildir…. Bir gün tekrar buluşmak üzere Bursasporum” ifadelerini kullandı.

 

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. YERİ GELDİĞİNDE SÖYLENECEK SÖZÜMÜZ ELBETTE OLACAKTIR!
  bunun anlamı,
  a- bu kadar sabırsız, skorcu ve baskıcı bir medya ve taraftarın olduğu yere aklı başında bir başkan gelmez.
  b- böyle bir yerde futbolcu yetişmez.
  c- böyle bir yerde futbolcu durmaz…

  29
  6
  1. @bam teli yorumuna yanıt olarak

   Ben skorcu taraftarıyım kardeş. Utanmadan skorcu diye küçük görüyorsun. Skor olmadan puan olmuyor. Skor olmadan başarı olmuyor. Skor olmadan para gelmiyor. Skor yoksa da sizin gibi hep yalama tam yalama diyerek yalama olmam. Gurur duyuyorum skorcu taraftarı olmakla. Her maçı kaybedip zevk almaktan bizi anlayamazsınız

   1
   1
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Sana takım mı yok be koçum.
    fb, gs, bjk ler ne güne duruyor.
    Tut birini bak dalgana.
    Senin benim ne demek istediğimi anlamana daha çok zaman var.
    Bu beni Eserle karıştırmandan belli.
    Neyse, çok işim var. seninle vakit kaybedemem..!

    2
    1
 2. ”ligin en büyüğü!” başlıklı habere yorum yaptığımda bu haber yoktu.
  aslında o yorumda bu çocukların neden içleri yana yana gittiklerinin nedenlerini anlatmıştım.
  tabi anlayanlara..!

  15
 3. Bu çocuk gerçekten bu klübe güzel para kazandırabilecek biri ve rahat bi şekilde klüpten ayrılabiliyor. Kimsenin sesi çıkmıyor Bursaspor’un bittiğini belgeleyen bi veda olmuş. Bu veda sadece senin vedan değil Bursasporun da vedası. Artık diyecek veya yapılacak bişey yok bence. Bursaspor artık şahısların reklam alanı ve birkaç yıla tamamen yok olup gidecektir.
  Benim üzüldüğüm nokta benim ve binlerce bursasporlunun çocukluğunun en büyük hayali, stadyuma gidebilmek orda maçlarda gırtlağımız patlarcasına haykırdığımız aşkımıza veda etmek zorunda olduğumuzu kabul etmek zorundayız. Bu zamana kadar hep belki toparlanırız dedim ama birtürlü o ışığı göremedim. İçim yanıyor gerçekten ailemden bir parçanın koptuğunu görmek canımı acıtıyor ama elimden, elimizden artık bişey gelmiyor. Taraftarlığı binlerce Bursasporlu gibi Bursasporla bırakıyorum. Bu zamana kadar hep çocuğumu omzuma alıp o stada girmeyi onunla eğlenmeyi beste söylemeyi hayal etmiştim malesef bu hayallerimizde artık yok olacak. Bu zamana kadar yaşanan ve yaşattığın her şey için teşekkürler Bursaspor.

  11
 4. Kongreye git aday var diyoruz,gitmiyorsun.Önce kongreye gidiyoruz diyip koskoca taraftarla maytap geçerek sonra biz öyle bir şey demedik diyorsun.Stadyumda oynama izni alamıyorsun,taraftarın camianın desteğini değil nefretini arkana almışsın.Senelerdir bu klübün altını oyanlardan biri olan amigo selim gibi adamları arkana alıp kulübün sahibi gibi takılıyorsun.Hadi bari gençlerimize güvenelim diyoruz eee onları da elinde tutamıyorsun.Siz buna klüp yönetmek diyorsaniz gerçekten yazık size size destek verenlere de yazık….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu