Gemlik’te Çoşkulu Kutlama!..

Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği tarafından her yıl organize edilen dayanışma ve yardımlaşma gecesi Atamer Otel'de yapıldı. Bir hayli coşkulu ve renkli bir atmosferde başlayan geceye çok sayıda seçkin davetli katıldı.

 

Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği’nin gerçekleştirdiği geceye, 2. Başkanımız Recep Bölükbaşı, İdari Asbaşkanımız İsmet Demirel, Alt Yapıdan Sorumlu Yöneticimiz Necmettin Kocaman, Kulübümüzün Hukuk Danışmanımız Öztürk Yazıcı, Kaptanımız Ömer Erdoğan, Bursasporlu taraftarlar ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Programda söz alan 2. Başkanımız Recep Bölükbaşı, yaptığı konuşmada; " Bu gibi dayanışma kaynaşma gecelerinde önemli olan Bursaspor'un başarısı, bu gece Bursaspor için toplanıldı. Ben Başkanımız İbrahim Yazıcı adına bu geceyi düzenleyen Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneğine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Gecede 2. Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Takım Kaptanımız Ömer Erdoğan'a Gemlik Bursasporlu Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Orhan tarafından plaket takdim edildi. Konuşmaların ardından meşale ve havai fişek gösterileri düzenlendi. Şarkılar söyleyen taraftarlar, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi. 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu