Gelmeye sıcak bakıyor

Galatasaray ile sözleşmesi önceki gün sona eren ve Bursaspor’un transfer gündeminde olduğu iddia edilen başarılı orta saha oyuncusu Ceyhun Gülselam’ın menajeri Alparslan Kayabunar, Bursa Hakimiyet’e konuştu.

Yeşil Beyazlı kulüpten kendilerine ulaşan resmi bir teklif olmadığını açıklayan Kayabunar, “Bir süredir Galatasaray ile sözleşmenin uzatılması için görüşmelerimizi sürdürüyorduk. Ancak anlaşamadık ve kontratı sona erdi” dedi.

GÜNEŞ FAKTÖRÜ

Bursaspor yönetiminden gelen resmi bir teklif olmadığını sözlerine ekleyen Kayabunar; “Ancak diğer kulüpler gibi aracılar aracılığıyla görüş aldıklarını biz de duyduk. Şu an için bir gelişme yok” dedi. Resmi bir teklif gelmesi halinde Ceyhun’un Bursaspor’a sıcak baktığını dile getiren Alparslan Kayabunar, “Bursaspor Türkiye'nin önemli kulüplerinden bir tanesi. Eski hocası Şenol Güneş de orada. Resmi bir girişim olursa niye olmasın. Bursaspor şampiyon takımlarımızdan bir tanesi” ifadelerini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu