Geldi mi Lampard?

Antrenmana ülkelerinden dönen Vederson, İnsua ve Batalla katılırken, Ozan İpek'in akşam yapılacak çalışmaya katılacağı belirtildi. Bursaspor yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri'nde sürdürüyor. Sabah saatlerinde yapılan antrenman ile hazırlıklarına devam eden yeşil beyazlı ekip yağ, kilo ölçümü ve kan testinin ardından sahaya çıkarak gruplar halinde koşu ve açma germe hareketleriyle çalışmayı tamamladı. Ükelerinden dönen Vederson, İnsua ve Batalla antrenmana katılırken, ülkesinde menisküs ve kalça ameliyatı olan Svensson takımdan ayrı düz koşu yaptı. Yeşil beyazlı ekipte yetenekli futbolcu Ozan İpek'in akşam saatlerinde yapılacak antrenmana katılacağı belirtildi. İzinleri devam eden Miller ve Carson ise çalışmalara katılmadı.

Geçtiğimiz günlerde, bir haber ajansının yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Bursaspor'un, İngiltere'nin Chelsea takımının yıldız orta saha oyuncusu Frank Lampard ile ilgilendiği iddiası antrenmana da konu oldu. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, antrenman sahasına girerken gazetecilere dönerek, "Geldi mi Lampard?" dedi. Bu konuşma sonrası başarılı teknik adam ve gazeteciler arasında kısa süreli gülüşme yaşandı

 

Fanatik

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu