Geçmiş olsun Raif Balkan

Bir süredir tedavi gören Bursaspor tribünlerinin sevilen ismi Raif Kara'yı Frutti Extra Bursaspor yönetimi ziyaret etti.

Frutti Extra Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin ile İdari Koordinatör Erkan Sağlık, Raif Balkan‘a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran yeşil-beyazlı kulüp Balkan‘a forma hediye etti. Yapılan paylaşım şu şekilde “Geçmiş Olsun Raif Balkan Başkanımız Sezer Sezgin ve İdari Koordinatörümüz Erkan Sağlık rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören tribünün sevilen isimlerinden Raif Balkan’ı evinde ziyaret ederek takımımızın imzaladığı formayı takdim edip moral verdi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Geçmiş olsun çıkarsız seven arkadaşım sevgili Bursaspor’lular şehrimin çok değerli ulusları ve onların yaverleri nasıl bir karar aldılar acaba Bursaspor kurtulması iccin planları nedir batır sonra çıkar mı yoksa sat çıkar mı yada bilmem ne türlü planları vardır ki bizim küçük aklımız onnlarin düzenlerini anlamaya malesef yetmiyor Bursa da malesef en büyük sıkıntı camiada ki yapı taşları yer değiştirdi başını iş adamı tirbuncusu siyasetçisi hepsi birbirine girdi

    1
    2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu