Geçmiş olsun Ömer Erdoğan

Atakaş Hatayspor'da teknik direktör Ömer Erdoğan'ın Kovid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı

Hatayspor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle:

Beşiktaş maçı öncesi yapılan Covid-19 PCR testlerinde Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan‘ın test sonucu pozitif olarak raporlanmıştır. Hocamızın genel durumu iyi olup, Sağlık Bakanlığı protokollerince gerekli izolasyon ve takip sürecine başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Ich wünsche dir alles gute und das all deine Wünsche, Ziele in Erfüllung gehen die du dir vorgenommen hast.

   Bedanke mich noch Mal für die, mit schönste Zeit als Bursaspor Fan. Die du uns beschert hast.

   Leider sind unsere Fans voreilig und haben deinen echten wert nicht geschätzt, leider.

   Hoffentlich bist irgendwann unser Trainer..

   Viel Glück Ömer Erdoğan

 1. Haaydaaa.. Ömer hoca ikinciye Covid oluyo yaa. Birkaç ay önce yine Covid olmuştu. Ulan bu nalet hastalık öldürcek hepimizi yaa. Geçmiş olsun büyük kaptan. Tarihinde ilk kez Super lige çıkmış bir takımı Avrupa Kupaları hedefine taşımak üzeresin. Senin değerini bilemedik. Sen orda boşta dururken biz gittik Morinyo Yalçın’larda, Deli İbo’larda keramet aradık. İleride inşallah başımızda olursun.

  41
 2. Şampiyon kaptan, Covid sana vız gelir. İki değil, 12 kere kapını çalsa bile anca gider. Rüzgar kayadan ancak toz alır. Seviyoruz seni Ömer Hocaaa.

  30
  1
 3. Büyük Kaptan çok çok geçmiş olsun. Her zaman kalbimizdesin. Futbolculuğundan sonra hocalığınla da gurur duyuyoruz. İnşallah teknik adam olarak da nice kupalar kaldırırsın. Ve inşallah o kaldırış yeniden Bursa’da olur. Yeter ki biz şu günleri atlatıp, adam gibi yöneticiler bulup, yeniden düzlüğe çıkalım. 🙏 Elbet bir gün buluşacağız.

  23
  1. @Hayri yorumuna yanıt olarak

   O yarılı kafa, o maçta harikalar yaratan Bursasporumuz..Hiç unutulurmu Ömer kaptan.
   Takımın abisi, lideri Ömer Erdoğan.
   Defansın Organisatörü .
   Bizim kaptan Ömer Erdoğan… yakışıklı Ömer hoca.

 4. Büyük geçmiş olsun kaptan Allah yardımcın olsun seni Bursa asla unutmaz duruşun insanlığını tekrar Allah’tan şifalar diliyorum en büyük kaptan Ömer Erdoğan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu