Geçmiş olsun mesajı geldi

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ve eşi için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda “Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” ifadeleri yer aldı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    YA ESER KARDEŞ…BAZILARI NE ESPRİDEN ANLIYOR NE CİDDİYETTEN..BUNUN ESPRİ OLDUĞUNU ANLAYABİLMELERİ İÇİN GEÇEN GÜN TFF BAŞKANI COVİD OLUNCA VE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI YAYINLANINCA DEDİM Kİ TAMAM ARTIK STADIN IŞIKLARI AÇILIR..BU ASLINDA ONUN DEVAMI BİR ESPİRİ. TFF BAŞKANINA GEÇMİŞ OLSUN DİYİNCE IŞIKLAR YANIYORSA GS BAKANINA GEÇMİŞ OLSUN DİYİNCE TAHTA AÇILIR…
    BAK DİSLİKE KOYUP KONUYU ANLAMAYAN CANIM KARDEŞİM..BUNLAR TABİ Kİ ESPİRİ..NE YANİ KOCA BURSASPOR STADININ IŞIKLARINI AÇTIIRAMAZ MI??YA DA IŞIKLARIN GEÇMİŞ OLSUN MESAJINDAN SONRA AÇILMIŞ OLDUĞUNA GERÇEKTEN İNANIYOR MUSUNUZ????

    2
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu