Geçmiş olsun Eskişehirspor

Eskişehirspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklamada bulundu.

Kulübün açıklaması şöyle;

Gürlife Hastanesi tarafından bugün tüm futbolcularımıza, teknik heyet ve A takım personelimize yapılan Covid-19 testleri neticesinde; 5 futbolcu ve 1 destek ekibi personelimizin test sonucunun pozitif olduğu tespit edilmiştir.

Takımımızda hafta içerisinde 1 antrenörümüz ve 1 altyapı oyuncumuzun testinde de pozitif bulguya rastlanmıştı.

Testi pozitif çıkan isimlerin takip, tedavi ve izolasyon süreci başlamış, tesislerimizde önlemler artırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Hangi kardeşlik? Arabalarımızı porsuk çayına atandan, koca sezon yatıp sadece 2 maç (o da bize karşı zaten) bilenip oynayandan kardeş mi olur allasen? Kardeş mardeş olmaz o takımdan bize.

 1. Lan heriflere İzmir’deki Kupa maçında 3 atınca çuf çuf çuf deyip trene kadar kovaladınız, şimdi damı-dötü kaybedip PTT’de fakir hayatı yaşamaya başlayınca hemen Es Es kardeş oldu. Onu o zaman düşüncektiniz. Demediğinizi bırakmadınız o dönem zavallılara.

  1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

   Pardon da hangi zavallı? Sen Eskişehir taraftarısın galiba. Koca sezon 32 maç yatıp bize gelince köpek gibi oynayan Es-Es değil mi güzel kardeşim? Bursa’ya gelip Bursa kümeye diye bağıran; ya da biraz geri gidersek porsuk çayına arabalarımızı atan yine aynı Es-Es değil mi güzel kardeşim? O yüzden hiiiiç kusura bakmayın. Çuf-çuf heey deyip gönderirler memleketinize. Hadi işinize bakın şimdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu