Geçmiş olsun Ertuğrul Sağlam

Yılport Samsunspor'u çalıştıran Ertuğrul Sağlam sosyal medya hesabından Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Bursaspor’un şampiyon teknik direktörü Ertuğrul Sağlam‘a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Samsunspor Kulübü ise şu açıklamayı yaptı;

“Bugün Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam‘ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır. Tüm başkan ve yöneticilerimize acil şifalar ve sağlıklı geri dönüşler diliyoruz.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Engin yorumuna yanıt olarak

      GEÇMİŞ OLSUN SAYIN HOCAM ERTUĞRUL SAĞLAM ,, İNŞALLAH HEM SİZ HEM BU HASTALIĞA YAKALANAN vede TÜM HASTALARA RABBİM ACİL ŞİFALAR VESİN İNŞALLAH ,BİZLERDE YAKALANDIK AİLECE ,ATLATTIK ÇOK ŞÜKÜR AMAN HEPİMİZ DİKKAT EDELİM BUNUN ACISINI AĞRISINI YAKALANAN BİLİYOR ,KİMİ İNSAN HAFİF ATLATIYORMUŞ AMA ŞAHSEN ,BEN EPEYCE SIKINTI ÇEKTİM ,, RABBİM EN KISA ZAMANDA BU İLLETİN ŞİFASINI VERSİN ,TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN HOCAM

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu