Geçmiş olsun Emin Adanur

Bursaspor Kulübü ekip lideri ve 2. Başkanı Emin Adanur’un bu akşam Özel Medicana Hastanesi’nde bir operasyon geçirdiği bildirildi.

31 yaşındaki Emin Adanur‘un, bir süredir vücudunda oluşan şişlikler nedeniyle ameliyat geçirdiği ifade edildi.

Bursaspor Kulübü tarafından Adanur‘un geçirdiği operasyonla ilgili şu açıklama yapıldı “Akşam saatlerinde başarılı bir ameliyat geçiren İkinci Başkanımız Emin Adanur‘a ‘geçmiş olsun’ diyor, eski sağlığına bir an önce kavuşmasını temenni ediyoruz.”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçmiş olsun Başkan, Allah bir an önce şifa versin… Bursaspor’da başkan olmanın zorluğundan vücudu tepki veriyor doğal olarak…

  64
  4
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   buradan site yetkililerine sesleniyorum mesajda küfür içerikli birşeyler varsa yayınlamayın yayınladıysanızda eğer hesabı varsa engelleyin kardeşim bu ne edepsizliktir sosyal medyada aynı sahte hesplardan veya bazı sitelerde küfür ediliyor tespit edilemeyeceğini tabi biliyor tabi

   8
   3
  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   ADİ ASK BU EZİYETİN !!!
   Geçmiş olsun sayın başkan…!
   Allah cümle hastalarımıza şifalar, dertlilerimize devalar, borclularimiza edalar versin…

   9
   1
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Aman haa. 10 yıl sonra ilk defa doğru düzgün birini bulduk,onu da koparmayalim yani kulüpten..bu sefer kesin fişimizi çekerler,kimse kurtaramaz kulübü..adanur giderse telafisi olmayacak bir yola gireriz.inşallah sağ salim görevine geri döner biran önce.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu