Geçmiş olsun!

Bursasporlu taraftarlar, Konyaspor maçını izlemek için İstanbul'dan gelen ancak otobüsten inerken düşüp beyin kanaması geçiren Nalçacılar Üyesi Veysel Caruş'u ziyaret etti.

Teksas Amigosu Selim Kurtulan,Tribün Liderleri Necmi Ayyıldız ve Nihat Fere, Caruş‘a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güzel bir günde güzel ve içimizi ısıtan,kalpleri yumuşatıp,kardeşliği pekiştiren dostluklara yelken açan bir hareket.KONYASPOR taraftarı hasta kardeşimize uüce mevladan şifalar diler,taraftarımızında bu hareketini canı gönülden tebrik ederim.
  HEPİMİZ KARDEŞİZ BU ÖFKE NE DİYE.
  FUTBOL TEMAŞA SPORUDUR ZEVK ALMAK VARKEN KIRMAK-DÖKMEK NE DİYE..

  17
  1
  1. @Hüseyin İlhan yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım o senin dediğin boş vakitlerde yapilınca kıymeti olan şeyler insanlar çalıştığı yerlerde wc ye bile gidemezken bu tablo deli saçması

   4
   1
 2. Evet geçmiş olsun tabi.Doğru hareket.Ama Yüksel Utgin için stadda klip dönerken cenazemize bile saygı gösterilmemişti.Sessiz oluşumuzu fırsat bilip küfürlü tezahüratlar girmişlerdi önlerinde nalçacılar yazan beyefendiler.Ben bu olayı hiç unutmadım.Belki buradan insanlık öğrenirler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu