GBD’nin Geleneksel Gecesi Gerçekleştirildi

Düzenlenen geceye Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu üyelerimiz Ali Büyükkurt, Ali Turan, Sadettin Garip, Enver Kumova, Sezer Sezgin, Av. Alper Tunga Çevik, Recep Turgut, Selahattin Aktaş, AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler, İdari Menajerimiz Adil Cenkçiler futbolcularımız Şener Özbayraklı, Şamil Çinaz, Harun Tekin, Fernandao, Josue, Civelli, Belluschi, Aziz Eraltay eski başkanlarımızdan Remzi Cinoğlu, Recep Günay, taraftar dernekleri başkanları ve üyeleri katıldılar.

Genç Bursasporlular Derneği Onursal Başkanı Hasan Hayden yaptığı açıklamada Bursalıların gurur duyduğu bir Bursaspor izledikleri için Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkürlerini sundu. Hayden şu açıklamaları yaptı; “ Geleneksel hale getirdiğimiz bu gecemizde çok güzel bir biçimde birlik ve kardeşlik içerisindeyiz. Genç Bursasporlular Derneği, 2015 yılı faaliyetleryle tüm Türkiye’de adından fazlaca söz ettirecektir. Bunun müjdesini şimdiden sizlere vermek istiyoruz. Bursaspor tarihinin ekonomik yönden en sıkıntılı olduğu bu dönemde Bursaspor Yönetiminin göstermiş olduğu performans alkışa şayan. Çok zor şartlarda olmalarına rağmen futbol satışı yaparak kendilerini rahatlatacakken bize büyük başarıların izlerini gösterdikleri için çok teşekkür ediyoruz. Bursaspor yönetiminin her kesimden desteğe ihtiyacı olduğu unutulmasın.  Parası olan maddi, projesi olan projeleriyle destek verebilir” dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı gecede yaptığı konuşmada kar, kış demeden kilometrelerce yol yaparak Bursaspor’u yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür etti.

Başkanımız Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı; “Genç Bursasporlular Derneği Yönetimine böylesine güzel bir geceyi gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum. Zaman zaman bir araya geliyoruz ama bugüne kadar böylesine kalabalık bir ortamda buluşmuyorduk. Yaklaşık 8 aydır Yönetim Kurulu olarak çalışmalarımızı yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Çok mutlu ve gururluyum. Takımımız şuanda Spor Toto Süper Lig’de 30 puanla 5.sırada. Ziraat Türkiye Kupası’nda son 16 takım arasına girdik. Futbol otoriteleri Türkiye’nin en güzel futbol oynayan takımına sahip olduğumuzu söylüyorlar. Genel Kurul’da rekor bir oyla göreve geldik. Bizler sizlerin içinden çıkan fertleriz. Bursaspor aşkıyla yanan insanlarız. Geçmişte bir takım sıkıntılar yaşandı. İnşallah onlar geride kaldı. Ekonomik sıkıntılarımız var. Allah’ın izniyle önümüz açıldı. Denizi geçtik şuan derdeyiz. Gemiyi sağ salim limana yanaştıracağız. Geçtiğimiz hafta Divan Kurulu’nda söylediğim gibi borcumuz var ama ödenmeyecek bir borç değil. Tüm futbolcularımıza transfer teklifi geldi. Çok büyük rakamlar teklif ettiler. Biz satmayacağız dedik ve sözümüzde durduk. Biz büyük bir camiayız. Bize bir tane şampiyonluk kupası yetmez.     Bursa’da %80 oranında birlik ve beraberlik sağlandı. Yapacağımız kampanyalara desteklerinizi bekliyoruz. Loca ve kombine satışlarımızdan lisanslı ürünlerimize kadar sizlerden destek bekliyoruz. Birkaç takviye ile birlikte,  yeni stadyumumuz da oluşturacağımız büyük coşkuyla her sene kupa vaat ediyoruz. Bunu yapabilecek gücümüz var” dedi.  

Gecede KVK Bayisi yetkilileri futbolcularımıza cep telefonu hediye ederken, Genç Bursasporlular Derneği yönetim kurulu üyeleri ise geceye katılan taraftar dernekleri temsilcilerine imzalı Bursaspor forması takdim etti. .

Gece, şarkıcılar Nazlı Esmer, Tamer Gönüllü ve Didem’in söylediği birbirinden güzel şarkılar ile devam etti. Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerimiz, eski başkanlarımız ve taraftarlarımız ile birlikte halay çekerek gecenin coşkusuna ortak oldular. 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu