Gazilerden Bursaspor’a ziyaret

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi, Bursaspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Adem Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanı Recep Günay’ı ziyaret etti.

Başkan Recep Günay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Bursa Muharip Gaziler Derneği Başkanı Adem Erdem de başarı dileklerinde bulundu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah razı olsun ziyarete katılan her bir gazimizden.

  Ancak biz isteriz ki bir an önce imam ve din görevlilerinin ziyareti gerçekleşsin.

  Sezon başında dualarına ihtiyacımız var. Sezon sonundaki ihtiyaçlarımız ise; takımı (kulübü) yıkama, kefenleme, defin ve telkîn.

  21
  4
 2. sizin gibi kahramanlarımızın bursaspor u ziyaret etmesi gerçekten çok güzel bazıları toog mok getiriyor ama hiç bir işe yaramıyor bari sizin nur yüzünüzden fayda görürüz

 3. Gazilerin kıyafetine bak, başkanınkine bak. Kravatı geçtim yakası bağrı açık. Yakışır mı Bursaspor başkanının bu şekilde gazilerimizi kabul etmesi?

  1
  4
  1. @Olmamış yorumuna yanıt olarak

   Yakayı bağrı boşver. Sen Recep’in tipe bak. Yan yatmış, yamuk yumuk formda ezik bi herif. Gazi’lerin hepsi dimdik ve babalar gibi duruyorlar. Bi de Recep’in duruşa bak. 23 Nisan’da sembolik olarak Bursaspor başkanlık katına çıkarılmış Papazçeşme ilköğretim okulunun en angut talebesi gibi duruyo.

   1
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu