Gaziantep suçluları arıyor..

Gaziantepspor-Bursaspor maçının 62'nci dakikada tatil edilmesinin ardından, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü görüntü kasetlerini incelemeye alarak olaylara sebebiyet veren seyircilerin yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, dün gece Gaziantepspor-Bursaspor takımları arasında oynanan ve yardımcı hakem Muharrem Yılmaz'ın tribünden gelen bir madde nedeniyle kafasından yaralanması üzerine tatil edilen maçın ardından geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

Hem yayıncı kuruluş hem de emniyetin çektiği görüntüler incelenerek sahaya yabancı madde atan ve taşkınlık yaratan seyircilerin tespit edilmesine çalışılıyor. Bu kişilerin, kimlik tespitinin ardından yakalanmasına çalışılacak.

 

Bu arada hakem Muharrem Yılmaz'ın başından yaralanmasına yol açan maddenin taş değil, saat olduğu tespit edildi ve söz konusu kol saati Asayiş Şube Müdürlüğüne teslim edildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu