Galip Sakder’den toplantı çağrısı

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder basın mensuplarına bir bilgilendirme geçti.

Değerli Basın Mensupları;

Her seçimli genel kurul öncesi alışıla geldiği üzere gerçekleştirdiğimiz Divan Kurulu toplantımız, 8 Mayıs 2024 Çarşamba saat 18:00’de, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

Şehrin Takımı için Kent Birlikteliği” çağrısı ile ziyaret ederek davette bulunduğumuz başta Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İlçe Belediye Başkanlarımız olmak üzere; Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Organize Sanayi Bölgesi Başkanlarımızın da bu bütünleşme toplantısına katılımını bekliyoruz.

20 yılın üzerinde kıdemi bulunan üyelerimizin oluşturduğu Bursaspor’un istişare organı olan Divan Kurulumuz, kulübün kurumsal hafızasını teşkil ederken; bağımsız Denetim Kurulumuzun, mevcut durum analizini paylaşacağı istişare toplantımıza; geçmiş dönemlerde sorumluluk üstlenen Başkanlarımız, eski yöneticilerimiz ve Bursaspor için mücadele veren dernek başkanlarımızın katılımını önemsiyoruz.

Divan Kurulumuz seçim sonrası da görevin gerekliliği olarak seçilecek yönetimle sürekli diyaloğ halinde olacak doğru bildiği yolda desteklerini sürdürecektir.
Saygılarımızla…

Galip Sakder Bursaspor Divan Kurulu Başkanı

IMG_6412.jpeg

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kazandibi kepçe kepçe basın toplantısı formalar fora hediye bol bol son 28 sene evel başkanlık yapmış yönetici haberleri eskiden bakanışların akrabalarını habere tuzağa çekip haber yapmaları yeni BB başkanı daha koltuğuna oturmadan kulübe vekâlet başkan yapma çabaları adam orada 300,000 deprem konutu yapması gerekirken şapka elinde para isteme turları yani ne diyeyim demek divan başkanlığı böyle olsaydı Fatih İstanbul almayı boşver kanı arabasıyla Bursa’dan çıkamazdı

  8
  2
  1. @KazanDibi yorumuna yanıt olarak

   Valla ne desen haklısın.
   bazen şu koca ülkede kendimi yapayalnız hissediyorum.
   aslında içimde fırtınalar kopuyor.
   bunları burada bir kaleme döksem bir sürü tantana!
   sonrasında da al başına belayı.
   iyisi mi EĞİTİM ŞART! deyip konuyu kapatayım.
   ama eğitim derken diploma için yapılanı değil, Aşık Yunus’un o ”ilim, ilim bilmektir. ilim kendin bilmektir. kişi kendini bilmiyorsa bu nasıl okumaktır” dediği eğitimi kastediyorum…

   6
   3
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Yeni seçilmişlerdi ya bunlar? Biz görevimizi yaptık diyorlar bi de? Görevleri neydi? Takımı kume düşürmek mi yoksa yoksa Recep başkanın açtığı dosyaları kapatmak mi?

 2. Galip Aga da hep görüntü var. Blr türlü ses yok. Seçilecek yönetime destek vercez ne demek?? Desteği manevi destekten öteye bir türlü gidemedi. Divan kurulu ne kadar maddi destek verecek, bugüne kadar ne maddi destek verdi, bunlarla ilgili hiç bir kelime hiç bir zaman yok. Sanki sanırsın denetleme kurulu başkanı. Ama çarşaf çarşaf açıklamalar hep var. Kendi destekledikleri Sinan Bür yönetimi dahil seçilen her yönetimle ters düştüler. Devamlı bir gündem olma, gündemden düşmeme mücadelesi. Gündem de olun, hergün -doğru bildiğiniz yolda- açıklama da yapın. Ama bir kere de ben divan kurulu başkanı olarak veya biz divan kurulu olarak kulübümüze şöyle bir maddi destek te bulunduk diye de bir haber çıksın. Akıl vermeye gelince herkesin aklı çok. Kulübün de Kimseninde akla ihtiyacı yok. Paraya ihtiyacı var…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu