Galip Sakder’den adaylara çağrı

6 Kasım tarihinde yapılacak olan Bursaspor Genel Kurulu öncesi Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder bir açıklama yaptı.

Bursaspor Kulübü tüzüğü gereği Başkan adaylarının listelerini Divan Başkanlığına sunmalarının gerektiğini açıklayan Galip Sakder 30 Ekim Pazar günü saat 14.00 ile 16.00 saatleri arasında olası Başkan adaylarının listelerini Özlüce Tesislerinde Divan Yönetim Kurulu olarak kabul edeceklerini açıkladı. Bu arada Genel Kurul’da Bağımsız Denetim Kuruluna aday olacaklarında listelerini aynı gün saat 16.00 ile 16.30 da Divan Başkanlığına sunmalarını istedi.

Galip Sakder, açıklamasında önemli bir konuya değinerek Başkan ve Bağımsız Denetçi adaylarının yürürlüğe giren yeni 7405 sayılı Spor kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanununun 5. Maddesi 4.Fıkrasına göre ‘’Yetkili organlarda görev alacak kişilerin adli sicil ve adli arşiv kayıtlarını başvuru listelerine eklemeleri gerektiğini söyledi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan adayı olmak isteyenlere açık çağrıdıŕ.Cebinde hatırı sayılı miktarda parası olmayan,destek yok diye ağlamayan ve dik durabilen bir başkan istiyoruz.Eğer ki böyle bir aday çıkmıyor ise lütfen klübün kapısına kilit vurun da insanları daha fazla ele güne rezil etmeyin.RİCAMIZDIR.

  41
  15
  1. @Mesut yorumuna yanıt olarak

   Tamam Mesutçum hemen. Yarın seni dinleyip mesai saati bitimine kadar kulübün kapısına kilit vurmazsam diksinler.

   4
   1
 2. Hep gelecek başkandan para bekliyoruz. Bu ihtiyar heyeti ne ise yarıyor? Ne katkı sağlıyor? Bugüne kadar hiç duymadım herhangi bir para bagisladiklarini. Yanlis anlaşılmasın belki bir katkıları vardir ama yıllardır ne ise yaşadıklarını idrak edemedim. Çalan a dur demediler. Siyaset i zaten kulüp içerisinde olsun diye ayrica destekliyorlar. Gercekten anlayamadim bile varsa anlatsın bende öğreneyim.

  3
  1
 3. Galip sakder sen daha siyaset yapmaya devam et ! Bak aday çıkıyormuş demek koskoca Bursaspor kulübünü sahipsiz mi sandınız?! Tabi onu da kacirtmazsaniz…!

  3
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu