Galip Sakder’den aday olacaklara uyarı

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder 20 Şubat ve 27 Şubat 2022 tarihlerinde yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ‘’Bursaspor Yönetim Kurulu tarafından alınan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı gereğince; ilk toplantı 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 11.00’de Bitci Timsah Park Stadı’nda, çoğunluk sağlanamadığı taktirde  2. toplantı  27 Şubat Pazar günü saat 13.00’de çoğunluğa bakılmaksızın Tofaş Spor Salonu’nda yapılacaktır.

Bursaspor Kulübü Derneği tüzüğünün ilgili 17. ve 17/A maddeleri gereğince başkan adaylarının; Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve TFF Delege Kurulu listelerini yine tüzüğün 24/1 maddesi gereğince 13 Şubat 2022 Pazar günü 15.00-17.00 saatleri arasında Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu’na teslim etmeleri gerekmektedir.

Aday olacak üyelerimizin başvurularını tüzüğümüzün emrettiği şekilde eksiksiz hazırlamaları gerekmektedir. Divan Başkanlık Kurulumuz başvurular üzerinde gerekli incelemeleri yapacak ve daha sonra kamuoyuna ilan edecektir.’’

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Osmanlıspordayken bifuma ya hayrandım niye biz böyle adam bulamıyoruz diyordum kısmet bu güneymiş bence çok katkı koyacak bir oyuncu alınmasına katkı koyan her kimse sağolsun

  30
  3
 2. Bursaspor un tecrübeli bir başkan ve başkan adaylarına ihtiyaç vardır.Bu zor zamanlarda kimse gövdesini koymayacaksa özellikle Bursa da önemli şirketlerin başında olan ve daha önce başkanlık veya yönetimde yer alanlar.Bursaspor şimdi başkana ve birlik beraberliğe ihtiyaç var.İyi gününde 5 aday çıksa ne olacak.Lafta değil uygulama da görmek istiyoruz.İyi günde değil sadece kötü gününde de olacaksın.

  11
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   NE GUZEL DÜNYA DIMI
   MILLETIN 1 HAFTADIR
   ANADI AGLAMIS PARA BULALIM TAHTAYI ACALIM DIYE UGRASMISLAR
   BU HAMLELERDE BU UGRASTA HICBIR KATKISI OLMAYAN BIRI GELSIN BEN ADAYIM DESIN
   NE GUZEL DUNYA DIMI
   DOLAYISIYLA TEK LISTE CIKILACAGINI DUSUNUYORUM
   KI BU SEFERLIK OYLE OLMALI
   ARTIK O BASKAN KIMSE
   BIZEDE ARKASINDA DURMAK DESTEK OLMAK DUSECEK

 3. Emin in çorbacilari kayboldu ortalıktan.
  Adam çocuk gibi istifa ediyor iki gunsonra tekrar geleyim diyor.Bu beceriksiz sezon başı söyledim boş diye.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu