Galip Sakder: Teşekkürler

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder'den Türkiye Şampiyonu olan Bursaspor U15 Takımına bir kutlama mesajı geldi.

Galip Sakder mesajında “U 15 futbol takımımız Türkiye şampiyonu olarak mutlu sona ulaşmıştır. Başta Teknik Heyette görev yapan tüm hocalarımızı, bizlere bu gururu yaşatan Bursaspor‘umuzun geleceği futbolcularımızı ailelerini ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Başarıda sahşplenip reklam yap başarısızlık ve krizde kafanı kuma göm. Klasik divan ve Galip Sakder tavrı. Ne işe yaradıklarını çözemedik camia olarak

  2. Geleceğimizin istikbali ve güveneceğimiz bu evlatlarımızı tebrik eder,nice nice şampiyonluklar,spor hayatlarında başarılar sağlamalarını rabbimden diliyorum.HELAL OLSUN SİZE,HELALL OLSUN SİZİ YETİŞTİREN ANNA-BABALARA,HELAL OLSUN SİZİ EMEK VERİĞ GELİŞTİREN TEKNİK EKİBE,YÖNETİME ve dularını ,destekelrini esirgemeeyen kalbinde BURSASPOR aşkı ile yanıp-tutuşan yüzbinlere.

    1
    1
  3. Sevgili Bursasporlular biz nasıl şampiyon olduk şampiyon kadro da alt yapıdan 4 futbolcu vardı kulüp ün durumu malum bakın alt yapıda olmasa şu an düşmüştük bizim kurtuluşumuz alt yapı hele şu u15 takımı var o yaş grubu 2 yıldır berabere dahi kalmadı lütfen şehrimin ileri gelenleri tüm saygı değer insanları tamam üste küstünüz de şu çoçuklara lütfen samimi ciddi planlı destek olun bu şehir 20 millet vekili çıkarıyor bu şehir de 3 araba fabrikası var bu şehir çok büyük bir şehir şu çok çok yetenekli çoçuklara sahip çıkmıyor ise yazıklar olsun bize

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu