Galip Sakder “Gerginlik bitsin!”

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Türkiye Spor Yazarları Bursa Şubesi'ne yaptığı ziyarette açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, “Doğru neyse biz bunun arkasından gitmek zorundayız. Divan olarak doğruları ortaya koymak zorundayız. Kamuoyuna doğru bilgiyi vermek zorundayız. Bir takım kurullar oluşturuyoruz. Bursaspor için herkesle diyaloga girmeye hazırım. Tartışmayı uzattığımız müddetçe bundan zarar görecek olan Bursaspor” dedi.


BİZ SIKINTI YAŞIYORUZ DESEYDİ

Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur‘un Divan Kuruluna yönelik sözlerinin hatırlatılması üzerine Galip Sakder, “Değerli kardeşimiz Emin, bazı şeyler söylemiş. Daha önceden belediye başkanımızla atıştığında söylediği bazı kelimeler var. Biz şunu söyledik; bir konu varsa biz belediye başkanıyla da konuşacağız Bursaspor başkanıyla da. Biz dengedeyiz. Divana gelseydi Emin Bey, ‘Biz sıkıntı yaşıyoruz’ deseydi. Bu şehri emniyet müdürü var, valisi var herkesi davet edip toplayabiliriz. Doğruyu ortaya çıkartabiliriz” ifadelerini kullandı.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Borç Olmuş 1 Milyar Lira – 2’ci Ligin Sonuncusu Düşme Potasındayız – Ne Divan Kalmış Ne Karyola Haciz Gönderen Menejerlerin Eline Düşmüşüz – Bunlar Bursaspor’un Kalan Neyini Paylaşamıyorlar Bile Varmı?

   15
   2
  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   ortamı geren kişi mi?
   yoksa ortamı gerene cevap veren kişi mi? desen daha doğru olurdu.
   kardeşim şu başkanın tahta dışında bi tane doğrusunu söyleyin, sizin gibi ben de kendisini savunayım.
   daha gelmeden, gerçekçi olalım. bana sabır ve zaman tanıyın. öncelikle KULÜP OLALIM deseydi canım feda.
   o ne yaptı, ortam ve şartlar olgunlaşmadan süper lig vadederek gereksiz şekilde beklentiyi yükseltti. bu yanlış iliklediği ilk düğmeydi.
   sonrasında gençleri bir kalemde silmesi, 18 transfer, hoca değişiklikleri ilki takip eden diğer düğmelerdi.
   bu anlayışla, bu kulübün başarılı olma şansı hiç yok.
   futbol diliyle konuşursam başkanın oyun ve pozisyon bilgisi sıfır. neredeyse her şutu aut. her hareketi faul. her lafı sarı kart.
   bu kadar kötü ve bu kadar çok sarı kartla oynayan birini camia daha fazla oyunda tutmaz diye düşünüyorum.

   17
   18
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Gerçeği görüyorsun ve apaçık yazıyorsun kardeşim. Ama trollerin işine gelmiyor. Güneş balçıkla sıvanmaz. Emin Adanur’la olmadı bu iş. Ve olmayacak da. Çok net.

  3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Biz spora siyaset bulaşmasın dedikçe hala validen, emniyet müdüründen, belediye başkanından bahsediyor !
   O işler çoktan bitti herkes işine baksın sayın sakder !

   40
   13
    1. @Mohitto yorumuna yanıt olarak

     Asıl bunları arkana almassan büyük kulüp olursun,eger bu kurumları arkana alirsan onlara bağlı olursun,dediklerini yapmak zorunda kalırsin,ama sizler hep baskalarindan medet beklediğiniz için,bir türlü kendiniz olamadıniz…

     16
     3
 1. Burasapor Divanı dengenin daima Bursaspor tarafından olur birilerinin gönlü olacak diye ortada olmaz. Bence Galip bey karıştırdı, kendisi şuan başında BURSASPOR yazan bir kurum adına başkanlık yapıyor

  33
  6
 2. Ayni mevzuları farklı mecralarda devamlı hatırlatmak ortamı geriyor bence. Divan’ın amacı gerçekten Emin Başkana yardımcı olmak mı yoksa gitsin diye altyapı hazırlamak mı?

  23
  8
 3. Ortamı geren sensin sen kimsiniz bursaspor başkanına kelime gideri yapiyon. Daha önceki başkanlara neden sesiniz çıkmadı ben söylüyeyimsiyasetinize yakındır bu taraftar aptal değil bakın işinize ne yaptığınız belli değil seni sizi kınıyorum.bursaspor başkanını ne size nede siyasete yedirmeyiz bunu bilin artık eski günler bitti bunu öğrenin.ortaligi karıştırmaya çalışan sizler ve sizin gibiler ama boş.bedduha yiyorsunuz bilin. ALLAH sizi ……….yapsin

  20
  11
 4. Senelerden beri neredeydin e divan kendi adamlariniz kulübü bağırırken neden sesiniz çıkmadı şimdi başkan doğruları söyleyince mi aklınız başınıza geldi yazık valla orada oturup ben divan kuruluyum bize biat edeceksiniz diye konuşuyorsunuz birde

  19
  10
 5. Bir yerde gerginlik mi var? Bence yok yere bir mevzu hararetleniyor, koca koca adamalrsınız biriniz telefon etse aranızdaki skrun cozulur basın önünde dememçler verme falan işi gereksiz yere uzatıyor.

  19
  4
 6. Biz de size soruyoruz çekyat gurubu..yazıcı başkandan sonra gelen başkanlara neden ses çıkarmadınız kör sağır dilsiz olan siz değilmisiniz. Şimdi biz çekyat grubuyuz bize biat edeceksiniz. Diyorsunuz.. Pardon siz kim oluyorsunuz da size biat edecek insanlar. Sizler maçanız sıkıyorsa katlı otoparkın hesabını sorun bursasporuma iade edin de görelim sizi gidi bunak uşaklar sizi. Admin yayınlamazsan sende uşaksın.

  5
  3
 7. Malesef bir fonksiyonu olmayan kurulu kaale almak enayiliktir. Divan kurulu kendi iclerinde patanaj yapan bir kuruldur. Simdiye kadar neler yapildi. Bursaspor bu kadar borclandi nerdeydiniz niye gozlerinizi yumdunuz kimleri hukukun onunde yargilattiniz. Ozur diliyorum sizler sadece lakirti grubu olarak yasiyorsunuz.

  3
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu