Galip Sakder, Bursaspor için aday oldu

Bursaspor Kulübü eski yöneticilerinden Galip Sakder, Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na talip oldu.

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden dün yapılan açıklamaya göre Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’nın 1 Temmuz’da Olağan Seçimli Genel Kurul yapacağı ifade edilmişti.

Yeşil-beyazlı kulüpte daha önce yönetici olarak görev yapan Galip Sakder, Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na aday oldu.

Yakınları ile bu bilgiyi paylaşan Galip Sakder‘in kısa süre içinde kamuoyuna açıklama yapacağı öğrenildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   Özlüce’ye de bi tane Star Park açacakmış. Cüneyt Köz bütün gün dönme dolaptan inmez artık. Çarpışan arabalar da cabası

   5
   24
 1. Galip Bey önce kendi çalışanlarına kaliteli yaşam şartları sunsun. Kulübe hiç faydası olmayacak, pinti birisinin böyle bir göreve layık olduğunu düşünmüyorum. Eli silahlılar ile iş yapan, naylon fatura çeviren, vergisini 3’te 1 olarak gösteren birisinin bu külüpte yeri yok.

  26
  5
 2. 20 yildir ayni ihtiyar heyetini
  Divanda görmekten bikmiştik
  Yeni yüzler yeni isimler
  Gelsinler ki kulübe maddi
  Destek artsin 👏👏

 3. DİVAN adı denilince hayatı tecrübelerle dolu olanların bu tecrübelerini gençlere aktarıp kısa sürede deneyim kazanmaları ve hataları aza indirmeleri,camia içinde krizi doğru yöneterek kaos oluşmasını engellemeleri ve camianın kenetlenerek tekrar güçlü hale gelmesinde yol gösterici olmaları anlaşılır ve olur.

  BURSASPOR DİVAN HEYETİ bu konuda yeterli aksiyonu,üretkenliği maalesef gösterememiştir.

  BURSASPOR’umuzun bağıra bağıra borç batağına saplanmadan,şampiyon apoleti takmış,altyapısı nadide bir kulüp bu günleri yaşamadan o badirelerden kurtulabilirdi bunun için DİVAN HAKİKATEN HAKKIYLA VAZİFESİNİ İFA ETMİŞ OLSA İDİ.

 4. divanın yetki problemi varsa yetki verilsin, yetkisi olduğu halde kullanılmıyorsa daha bu kurulu fosillere emanet etmeyin yeter. mümkünse avukatlık bilgisi olan donanımlı daha genç ve Bursaspor sevdalı adamlar gelsin. bıktık kan emicilerden ses etmeyenlerden hırsızlardan yolsuzluklardan siyasetten icazetle gelenden pasif korkak futbol bilgisi olmayanlardan..!

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu