Galibiyetin mimarı taraftar

Gösterdiği performansla alkış toplayan Josue, taraftarın galibiyeti getirdiğini söyledi.

“Mutluyuz” diyen Portekizli futbolcu, “Eskişehirspor maçından sonra bu karşılaşmanın önemi artmıştı. Taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Onlar fazlasıyla buradaydı. Onlar sayesinde galibiyeti aldık” dedi.

 

Tam kızıyordum…

 

Ozan İpek, Bellischi’nin golünden önce Arjantinli’ye kızacağını söyledi.

ecrübeli futbolcu, “Takımın bu galibiyete çok ihtiyacı vardı. Moralimiz ve güvenimiz yerine geldi. Belluschi’nin golü gerçekten çok güzeldi. Ben de tam Belluschi’ye kızıyordum. Şener çok iyi bindirme yapmıştı. Ona topu atmadı diye ama o anda bir vurdu ve gol oldu. Golü görünce de havaya fırladık. Müthiş bir goldü” ifadelerini kullandı.  

Bana fazla iş düşmedi

 

Bursaspor’un genç file bekçisi Harun Tekin, Balıkesirspor karşısında alınan farklı galibiyetin sevincini yaşarken, 'Bana fazla iş düşmedi' diye konuştu.

Bursaspor’un genç file bekçisi Harun Tekin,”Güzel bir galibiyetti. Geçen hafta emeğimizin karşılığını alamamıştık. Yaptığımız hataları da tekrarlamadık. Bana da fazla iş düşmedi. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu