Galibiyetin Ardından..

Christoph Daum: ‘Önemli olan kazanmaktı’  “Benim için en önemlisi geçen haftaki mağlubiyetten sonra takımımızın bir cevap vermesiydi. Bunun için en önemlisi de takımımızın kazanmasıydı ve sahada da onu yaptı. Başkanımızı gerçekten tebrik etmek istiyorum. Geçen haftaki mağlubiyette de bize soyunma odasına gelip destek verdi. Biz bir aileyiz ve bunun altından kalkacağız dedi. Ona teşekkür ediyorum. Yalnız iyi günde değil kötü günde de bize destek veriyor. Biliyorsunuz bizim bir müsabakamız daha var. Akhisar maçını kazanmak istiyoruz. Önemli olan bizim son maçıda kazanmamız.”

 

Michael Basser: ‘Zor maçtı’

“Gerçekten çok mutluyuz hedeflerimizden biri kupada finale ulaşmaktı. Çok zor maçtı, hava çok soğuktu kazandığımız için mutluyuz. Önümüze gelen fırsatı değerlendirdik. Galatasaray maçından sonraki ilk maçı kazandık. Artık önümüze bakıyoruz. Galatasaray maçı geride kaldı. Galip geldiğimiz için çok mutluyum.”

 

Sercan Yıldırım: ‘Kupayı kazanmak istiyoruz’

“Yarı finali çok istedik. Aslında finali istiyoruz. Kupayı almak istiyoruz. Seri galibiyetler alarak geçen haftaki kötü sonucu unutturmak istiyoruz. Bursaspor’a geldiğim için ve evimde olduğum için çok mutluyum. Ben Bursaspor’da şampiyonluk yaşadım. İnşallah Bursaspor formasıyla 2. kupamı kaldırmak istiyorum.”

 

Renato Caja: ‘Kazandığımız için mutluyum’

“İlk resmi maçımı oynadığım için çok mutluyum. Çok tempolu bir maç oynamadım ama takım olarak iyi oynadığımız için ve kazandığımız için çok mutluyum. Takıma katılalı kısa bir süre oldu. Bu dönemi takım arkadaşlarımla çalışarak tesislerde geçiyorum. Hocamız bana forma şansı verdiği için mutluyum. Her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz.”

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu