Galibiyeti Kaçıran Taraf Bizdik!..

Bursaspor'un başarılı savunma oyuncusu İbrahim Öztürk Fenerbahçe maçında 2 puanı sahada bıraktıklarını söyledi.

 

Fenerbahçe maçına çok istekli başladıklarını ve sahada basmadık yer bırakmadıklarını ifade eden Bursaspor'un tecrübeli stoperi İbrahim, "2 puan kaybettik. Çok istedik. Daha çok pozisyon bulabilirdik. Kısmet 1 puanmış" dedi.

 

SERİ İSTİYORUZ Fenerbahçe karşısında ortaya konan mücadelenin üzerine koyabilecek güçte olduklarını vurgulayan İbrahim, "İnanıyoruz ki biz bu mücadelenin daha üzerine koyacak güçteyiz. Bunu da sahaya yansıttığımız zaman 3 puan almamıza engel yok. Bundan sonraki maçlara bakacağız. Seri yakalamak istiyoruz.

 

HEDEFİMİZİ KOVALAYACAĞIZ Galatasaray ve Fenerbahçe'nin milyon Euroluk transferlerine rağmen Bursaspor'un sahadaki oyununun daha keyifli olduğunun hatırlatılması üzerine ise İbrahim şunları söyledi:

 

"Futbolumuz keyif veriyor çünkü biz sahada futbol oynuyoruz. Herşeyimizi veriyoruz sahaya. Lige baktığınız zaman herkes herkesi yenebilecek güçte. İyi veya kötü takım diye ayıramayız. Biz sonuna kadar hedefimizi kovalayacağız. Avrupa Kupaları'na gitmek istiyoruz."

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu