Galibiyet primini Alinur Aktaş açıkladı

Altınordu maçının ardından soyunma odasına inen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeşil beyazlı futbolcuları kutlayıp “Primi yüzde 50 arttırıyoruz, salı günü de hesaplara geçiyoruz” dedi…

Bursaspor’da Altınordu maçının galibiyet primini Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş açıkladı…

Karşılaşma sonunda soyunma odasına inen Başkan Aktaş, “Çok heyecanlı bir maçtı… İl başkanımız, emniyet müdürümüz, vali yardımcımız buradalar. Hepinizi kutluyoruz, bizleri mutlu ettiniz. Buna ihtiyacımız vardı.

Önümüzdeki hafta Samsunspor maçı daha da önem kazandı…

Primi yüzde 50 arttırıyoruz, salı günü de inşallah hesaplarınıza yatıracağız” dedi.

59 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Defolun gidin bu kulüpten ak parti siyaset hiç biri bulaşmasın Bursasporu bu hale siyaset getirdi yetmedi tribündeki tüm çapulcuları devlet dairesinde işe soktular tribün özünü kaybetti. Emin varken neredeydin konu Bursaspor mu yoksa sizin rant savaşlarınız mı? Bunlara müsaade edildiği sürece Bursaspor iflah olmaz

  219
  216
  1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Sizin gibilere nasıl davranılacak nesiniz kimsiniz sosyal medya piskopatları bu kulüp herkezin yolal

   13
   20
  2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Asıl sen defol git! sizden âlâ kulübe siyaset sokan var mı? Emin emin diye diye bu günlere siz sürüklediniz kulübü. Bursaspor’u hükümet düşmanlığınıza alet etmeyin artık yeter! Bu tribünde Akpartilisi,MHPlisi CHPlisi … her fikirden her meşrepten insan var. Bizi bir araya getiren Bursaspor sevgisi ise siyasi fikirlerimizi birbirimizi incitmek, Bursaspor’dan soğutmak için öne çıkarmayacağız. Bursapor’a hayrı dokunan taş üstüne taş koyan kim varsa destekleyeceğiz ama meşrebine bakmadan… Bu şehrin çoğunluk oyuyla seçilmiş belediye başkanına defol deme cüretini nereden buluyorsun? Bursaspor ne sizin ne de bir başka grubun çiftliği değil, kimi nereden kovuyorsun kendini ne sanıyorsun? Takım haftalar sonra galip gelmiş yeniden ümit duymaya başlamışız bu mu zorunuza gidiyor.? Derdinizin bursaspor olmadığı o kadar açık ki! baykuşluk etmeyin burada yeter artık.

   17
   18
  3. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Siyaset yapmayın burada, Emin gelince 2 hafta sonra Alinur aleyhinde konuştu , Twitter’dan Alinur hakkında da 50 bine yakın twit attırdığı söyleniyor doğruluğunu bilemem. Adamın destek vermemesi normaldir Yinede reklam parası verdi. Bu arada bende seçimde Emin Adanuru destekledim. Bursaspor a kim destek verirse bizde veririz zaten zor durumdayız, takımda birlik gerekiyor şu saçma yorumları bırakın. Bir alt ligede düşmeyelim artık.

   77
   22
  4. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Ben burda kimseyi savunmuyorum yazdığımı anlayan 1 kişi bile yok. Bizim bu hale düşmemizin en büyük sebebi yazıcıdan sonra akp ve siyasetin kulübün içine girmesidir. Yazıcı bunları boşuna mı sokmadı içeri önce stadı aldılar elimizden sonra klübü bitirdiler sizin bunlardan medet ummanız denize düşüp yılana sarılmak oluyor. Benim gibi değil de sizin gibi zihniyetler Bi rahat bıraksa klübü o zaman Bursaspor şaha kalkar

   78
   43
   1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Kıvırmaya gerek yok bu klup baskansiz kaldığında genellikle en son çare buyuksehir belediye başkanına iş düşer Erdoğan bilenser gibi gibi senin amacın siyaset boş kafasin siyaset yapma her destek olana saygı göster iblislik yapmayın bakın işinize..

    9
    8
   2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Değerli kardeşim rahmetli yazıcı anavatan partisi,doğruyol partisi çizgisinde olup ak parti ile iyi ilişki içerisinde olan bir siyasetçi idi .iki dönem milletvekili olmuş ve siyaseti iyi kullanan bir liderdi.kimse siyasetten medet ummasın belediyelerin işi her yerde halka hizmet olmalıdır ama şu bir gerçektir ki bursa halkının seçtiği belediye başkanı bu kulübün yanında olması gereken bir unsurrdur hatta diğer ilçe belediyeleri valilik v.s.Gelelim Emin denilen ama hiç emin olmayan şahısa.son anına kadar destek verdim çünkü başsızlık anarşinin doğuşuna neden olur.bu şahıs hiçbir kötü başkanın yapmadığını yaptı BURSASPOR’UN GELECEĞİNİ SATTI….BU AŞAMADAN SONRA MİDE BULANDIRDI.diğer soyguncular zaten hiçbir şey kaptırmadılar alıp götürdüler milyon milyon Euroları.

    9
    2
   3. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Arkadaş Yazıcı anavatan, doğruyol partisi çizgisinde olup ak parti ile son dönemlerinde aynı çizgide hareket eden bir insandı.bilmeden konuşmayalım adam zaten eski milletvekili siyasetçi. 2 dönem milletvekilliği yaptı siyasetin ciğerindendi ve yapıyordu ..

    9
    4
   4. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Eskiden Bursa’da Deli Ayten Gezerdi Ama Kimseye Zararı Olmazdı Kendine Zararıydı – Siz Gibilerin Yaptığı Zadece Yersiz Kanıt Yoksun Milleti Birbirine Düşüren Kin Nefret Sözleri İle Ortalarda Dolaşmaya İzin Veriyorlar Anlamıyorum Başka Ülkede Böyle Kışkırtıcı Sözlere Çoktan İçeri Alırlardı -Bursa Stadı Bursaspor’un Kira Ödediği Bir Yerdi Rahmetli Yazıcı Senelerce Modern Stadyum İsteyenlerdi- Stadyum Uzun Seneler Evel Tofaş Fabrikasının Yanına Yapılacaktı Unutuysan Biraz Araştıma Yap Kin Nefretini Kusmadan Önce.

    9
    6
   5. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Dostum ne türkiye 2009daki türkiye ne borç 2009daki gibi 12 milyon euro ne de gelen başkanlar ibrahim yazıcı gibi. Bu kulübe emin gibi camiadan bir haber futboldan bir haber insanlar girceğine bşb başkanı girsin. Keşke dediğin gibi siyaset işin içine bulaşmasa ama şu an ortada başkan yok en azından geçiş süreci için büyükşehir belediye başkanının yaptıkları önemli.

    13
    9
  5. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Ne gerek var be kardeşim böyle şeylere.
   Dikkat ediyorum bu tür ayrıştırmaları hep siz başlatıyorsunuz..

   83
   14
   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Evet aynen öyle, şu var; bakarsın daha çok sesleri çıkıyor kalabalık sanarsın ama birde sessiz çoğunluk var, ki bu çoğunluk Dinin Vatanın müdafası söz konusu olunca ortaya çıkar, şunuda ekleyim şimdi dicekler bizde bu değerlerin müdafası için ortadayız, evet kabulümdür .. bu yüzden RABBİM e Duamdır onları yanlışlıkla şuursuzca destekledikleri için ALLAH onları affetsin, hepimizin etrafında het görüşten insan var hatta aileler içinde bile ama malesef sadece bu tür platformlarda hasmiyetler oluşuyor, o yüzden bunları konuşmamak lazım, burda ortak payda Bursaspor dur..

    5
    2
  6. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Kaant bence senin gibi zihniyetliler defolup gitsin . Hala siyasete vurup akp diyorsun . adam en azından maça geliyor prim veriyor . Nereye chpli ilçe başkanları ?

   87
   63
  7. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Zaten selim ve senin gibi dallamalarinin yüzünden kulübe bursaspora kimse başkanlık yapmaya gelmiyor başkanlara küfür edin hakaret edin sonrada essek gibi ayırın klup baskansiz kaldı sanayici iş adamları sizin gibi boş insanların olduğu yere gelir mi..

   88
   19
  8. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Transferleri belediye mi yaptı birader 17 tane çöpü belediye mi bu takıma aldı? İşinize gelince belediye destek versin verince de elinizi Bursaspor’dan çekin diyorsunuz. Asıl sizin gibi kutuplaştıran ocu bucu yapan insanlar bu kulüpten elini çeksin.

   113
   38
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Uzak durun.Çekin pis ellerinizi kulübümüzün üzerinden.Düşersek şerefimizle düşer,şerefimizle kalkarız.Sizin çaldığınız,çırptığınız paralara ihtiyacımız yok.Kan emiciler! Asalaklar!

    41
    81
  1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Bilal’e anlatir gibi anlatayim. Alinur ilk defa maca geldi, Bursasporu sevseydi her turlu maclara gelirdi, Bursaspor icin camia bile degil demisti. Alinur giderayak bari takima yardim etse, seneye secimlerde korkarim Bursa da el degistirecek bu belediyecelikle .

   7
   2
  2. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Sanki sampiyon olduk ak parti yaparmıs ,altı ustu bir galibiyet oda yabancisiz gucsuz altinorduya karsi,bunuda alpartiye bagladin ya zeka seviyenin ne oldugunu gosterdin,elektrik faturani alinca kendini yspilmis gibi hissedetsin.

   41
   17
  3. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   ARKADAŞLAR.BUTSASPOR YOĞUN BAKIMDA CAN ÇEKİŞİYOR.HESAPTA BU TAKIMI ÇOK SEVİYORSUNUZ.
   6 HAFTA SONRA GALİP GELMİŞİZ.BUNUN TADINI ÇIKARMAK VARKEN NİYE BİRBİRİNİZİ YARALIYORSUNUZ.SİYASİ DÜŞÜNCESİ NE OLURSA OLSUN BURSASPOR ADINA BURSASPORLU HERKES BİRBİRİNİN KARDEŞİDİR.BURSASPOR ÜZERİNDEN SİYASİ AÇIKLAMALARDA BULUNMAK BURSASPORA SADECE ZARAR VERİR.

   51
   4
   1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

    Haklısın dostum ama bu sitede herşeyi siyasete getiren bir kitle var aslında bunun sorumlusu admindir.eğer bu sitede birlik isteniyorsa admin sadece spor içerikli açıklamaları yayınlamayı.ama o konuda şüphelerim var sanki bu sitede milleti kutuplaşmaya yönelten sitelerden.

    1
    1
 2. Şu particiliği bırakın kim bursasporuma yardımcı oluyorsa ve bu çocukların yüzünü güldürüyorsa Allah razı olsun .Bunlar güzel şeyler Allah yapanların ayağına taş değdirmesin

  52
  2
 3. Sevgili Bursasporlular lütfen bırakalım a partisini b partisini siyasetçisini kim destek olur ise hepsine teşekkür hepimiz birlik olalım Bursaspor için lütfen birlik olalım lütfen o stadyum da doğulu batılı Çerkez’i Arnavut u şağcı su solcu su biriz sevda tek lütfen hep birlikte sıkalım yumruğu lütfen Allah aşkına birbirimizi üzmeyelim bırakalım senleri benleri şehir birlik olsun

  45
  1
 4. Yahu Boş Boş Yorum Yapmayın Aslolan Bursaspor’sa Kim Elini Taşın Altına Koyuyorsa Allah Razı Olsun Takımın Transfere İhtiyacı Var Tamer Tuna Ve Deniz Kolgu Önümüzdeki Yıl İçin Çalışmalara Başlamalı Ödemeler Önemli Transfer de Şart Umarız Daha İyi Duruma Geliriz…

  34
  2
 5. Demek, şimdi reklamlar da başladı. Maç ta kimler varmış soran oldumu? Şunlar ve bunlar varmışşş! Spor kardeşliktir, sidik yarışlarının yapıldığı gösteri yeri değildir! Şehrin şampiyon takımını çok seviyordunuz şimdiye kadar nerelerdeydiniz? Pirim açıklamasını yapıyorsunuz, bu sizin göreviniz değil! Reklam kokan haraketleri her kez anlar. Bursa halkı bunları asla unutmaz! Bırakın reklamı, gösteriyi falan. Bir iş yapmak, yararlı olmak istiyorsanız taraftarı birleştirin ve tahtayı acın! Altınordu yu yenmekle kümede kalmış, playofa yükselmiş falan olmuyorsunuz! Takıma katkı veren herkesi kucaklayın, ayristirmayin!

  25
  20
  1. @Karacatimsah yorumuna yanıt olarak

   Bu eksileri bekliyordum zaten. Başkan bey sizin primlerinizi de çarşamba günü yatıracakmış. Sakın haa, geç kalmadan alınmak!

   3
   1
  1. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

   burda siyaset yapmayın aktaş pirim verdi ise tahtayı açtı ise ben begenmesemde sen begensende bu şehrin belediye başkanı vede bu şehrin tBirtane takımı BURSASPOR.ona destek oluyor kötü olan her şey bizi üzer lütfen bari bizde türünde Bir olup destek olalım

   3
   3
 6. Ya kulüp bitmis tukenmis emin terketmis tamer hoca sahipsiziz demis akinur baskanda moral olsun yalnız degilsiniz diye azicik sahip cikiyor çekemeyenler kuduruyor hani nerede chp li başkanlar mudanya nilüfer gibi onlarda geksin prim versin destek olsun umurlarinda olmaz tahtayi kim acacak kume duselim bırakın su siyaset yapmayi ince bi siz defolun gidin su kulubun cevresinden

  3
  2
 7. Parası olmayan taraftar olmasın, forma almıyacaksın, kombine almıyacaksın, maçlara bedava girmeye çalışacaksın, her devrin adamı olacaksın sonrada ben bursaspor uyum diyeceksin, yok öyle bir dünya, parası olmayanlar Bi zahmet sadece amatör takım tutsun, aç taraftar istemiyoruzzzz

  2
  1
 8. Beyler oyuncular siyaset ile oynamıyorlar sonuçta. Emin Adanur çok büyük hatalar yaptı; en büyük hatası ise bir çok insanı (sadece siyasi değil; oyuncular dahil) sosyal medyadan hedef tahtasına koydu. Böyle bir yönetim anlayışında; kulüp içerisinde kim rahat olabilir? Hele hele elinde ekşi ve inci gibi sosyal medya platformları varsa. Bırakın onu bunu; şuan güzel bir galibiyet geldi. İnşallah devamı gelir. Kim Bursaspor’a el uzatıyor ise; eywallah, başımızın üstüne…. Ayrıca herkes yıllardır lobileşemedik vs diye hayıflanır; lobileşme içerisinde ne yazıkki siyaset; ticaret; sanat vs hepsi olmak zorundadır.

  1
  1
 9. Ulan hadi cevap vermiyeyim diyorum
  Dayanamıyorum pervasızca saldırıyorsunuz
  AKPye sonrada siyaset yapmayın diye
  Bi’yerlerinizi yırtıyorsunuz oğlun Bi düşün
  Bursaspor’run Yakasından burası siyaset
  Arenası değil Bursaspor Düşmüş Can derdine
  Siz neyin peşindesiniz Yazıklar olsun her siyasi
  Görüşten insanlar geliyor Bursaspor’ru izlemeye
  Bunu düşümeden İşkembeyi Kübradan sallamakla olmuyor

 10. Alinur başkan inşallah bu primi şahsi hesabından verecektir zira belediye çalışanına zam yapmaya paramız yok diye yanaşmamıştı..
  Hiç bir aklı selim kendi asgari ücret kadar Maaş alan çalışanını bırakıp milyon liralar alan kişilere daha fazla para vererek beddua almayı göze almaz diye umuyorum

  1. @İsyan yorumuna yanıt olarak

   He he tıpkı İmamoğlu gibi şahsi hesabından
   Karşılayacak ben kendisi ile görüştüm hatta sanada
   Bi kıyak yapacak hadi iyisin😂😂

 11. Sevgili Bursasporlular şu aşamada lütfen sen ben o şu , a partili b partili ,sağcı solcu ,batılı ,doğulu lütfen ayriştırma ,ötele zamanı değil şu an birlik olma zamanı şu an bursaspor için Bursa için kurtuluş savaşı veriyoruz ne olursunuz bırakalım eleştirmeyi bırakalım herşeyi bir kenara ne olursunuz bakın bu takımın hocası kaldı futbolcular mücadele ediyor ne olursunuz kim sahip çıkar ise kim yardım eder ise kim taşın altına elini koyar ise ne olursunuz bırakalım tüm eleştirileri el ele gönül gönüle verelim o stadyumda sen ben olmadı olmasın tek sevda tek yürek olalım lütfen yapmayın bırakalım eleştirmeyi herkim ki elini yardım için atıyor ise bırakalım yapsın bu dönemi atlatalım ben Bursaspor u seviyorum maça gelir bu oyuncuları bu hocayı bu takım ı sonuna kadar bu yaşıma geldim bu armaya sahip çıkarım sevdiğim için sahip çıkarım

  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Aman başkanım uzak durun.salya sümük kudurmuslar gibi size küfür ederler.bursasporu belediye batırdı ya.suclu sizsiniz.uzak durunda kulüp kapansın herkes rahatlasın ya

 12. Arkadaş milletin maaş sorunu yaşadığı yerde prim ne demek ?? böyle saçma iş olur mu ? bu yüzden bu halde Bursa ama hala bazıları prim yapacak diye Bursaspor kurban ediliyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu