Galatasaray’ın teklifini beğenmedik!

Bursaspor Başkanı Ali Ay, TRTSPOR'da yayınlanan Transfer Saati'nde gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Harun Tekin için resmi bir teklif gelmediğini açıklayan Ali Ay, “Harun’un menajeri Beşiktaş ile görüşmüş. Teklif bekliyoruz. Gelirse değerlendireceğiz. Harun Tekin için takas düşünmüyoruz” dedi.

Galatasaray‘dan da teklif geldiğini doğrulayan Ay konuyla ilgili “Harun Tekin için Galatasaray’la sözlü olarak Abdurrahim başkanla görüştük ama kiralama teklifinde bulundular. Teklifi beğenmedik.” açıklamasında bulundu.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takımı ne hale getirdin para yok futbolcuların ve personelin parasını ödeyemiyoruz her konusmanda borç çok diye aglıyorsun bunu duyan topçuda gelirmi gelmez üstüne üstlük birde takımın karakterini oluşturan adamları ona buna peşkeş çekiyorsun satmaya çalışıyorsun paran yok projen yok neden başkan oldun o zaman bence sen kötü niyetlisin bunu artık anladım tarihin şimdiden en kara lekesi oldun bırak git artık ali ay bırak giiiiiittttt

  24
  2
 2. Vizyon deyince akla gelen ilk isin ali ay sen bir tanesin helal sana bee bursasporun başına gelmiş en istikrarlı taraftara sövdürmeyi sevdiren adam tebrikler

  18
  1
 3. Spiker soruyor baskan harunu satmak istemiyormusunuz diyor ? Yooo yoo satılmasında fayda var diyorsun arkasında 3 tane milli kaleci var diyorsun.sen bu adamı resmen istemiyoruma getiriyorsun.harun bu klübün cok büyük değeri sevgili başkan gitsede biz biliyoruzki harunun gönlü burda kalacak sende biraz laflarına dikkat et artık .

  12
 4. Resmen harunu yem ettin istanbula bursasporla özdeşleşmiş bir isim harun.başardında tebrik ederim bütün türkiye harunu konusuyor.

  11
  1
 5. Satta kurtul oldumu? Sezon bittiğinden beri teklif bekliyorsun resmen ne istedin bu adamdan ben anlamıs değilim yıllarca takımı sırtladı.utanmasan kapının önüne koycaksın yuh …

  10
 6. Bu işlerden hiç anlamıyorsun Başkan. “Yurt içi ve dışından talipleri var. Takımımızın kaptanı ve en değerli oyuncusu vs.” denir. “Paramız yok satmak zorundayız” manasında devam edersen karşısındaki de bedavaya kapmaya çalışır. İyi bir Sportif Direktörle çalış, bilmediğin işlerden uzak dur sayın Başkan.

 7. Hem satmak istiyorsun hem teklifleri begenmiyorsun bu ne perhis bu ne lahana tursusu ? Harunu zorla satmak isteyen sensin göndermek için elinden geleni yapıyorsun konusmalarından belli kimseyi kandırma daha fazla!

 8. Sen nasıl başkansın!! Mevzu kaptanımız Harun, ne demek teklif bekliyoruz. Tok satıcı ol biraz, bu kdr mı çaresiz bu takım? Eğer senin çaren buysa neden başkan oldun tekrar!! Rezil ettin takımı, taraftarı hepimizi. İyi insan olduğunu biliyoruz tamam ama bu iş sana göre deil lütfen bırak git artık!!!

 9. Bir başkan nasıl böyle bir açıklama yapabilir bu adam birde Bursaspor gibi bir kulübün başkanıysa.bu adam neden tekrar seçildi nasıl seçtirildi amaç neydi bilmiyorum ama kulüp artık iflas etmiş . Takımın en degerli adamı taraftarın en sevdiği kişi . Verilecek olan takım beşiktaş ve başkanın agzından cıkan cümlelere bakar mısın . Vay bizim halimize?

 10. şu vizyonsuzun fotosunu koymayın abi şuralara gördükçe öfkem 2 kat daha artıyor miğdem bulanıyor…verdiği paraları nasıl çıkartıcak sağlam adamları satıp yerine yeni çöpler alma ve kesesini doldurma peşinde bu gereksizin derdi sadece verdiklerini geri almak yoksa bursaspor umrunda bile değil…

 11. şu konuşmaları sabah aspor yorumcu vardı o bile dedi bu başkanın konuşmalaır tuhaf oyuncusuyla ilgili böyle konuşması çok yanlış diye. elalem bile bunun başkanlık vasfını soruglarken biz dibimizdeki adama ses etmiyoruz gerçekten …. hak ediyoruz arkadaş. şehrin ileri gelenlerine ileri geri emi, ona oy veren destek olan herkesin allah belasını versin hepiniz ONURSUZSUNUZ..

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu