Galatasaray’dan İsmail Çokçalış teklifi!

Evren Göz dün gece TRT Spor'da yayınlanan "Gündem Futbol Transfer" programında İsmail Çokçalış için Bursaspor ve Galatasaray'ın bugün bir görüşme gerçekleştireceğini iddia etti.

Programda konuşan Evren Gözİsmail Çokçalış benim de 4-5 yıldır takip ettiğim bir oyuncu, maalesef ağır bir sakatlık geçirdi. Kendisi ile Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ilgileniyor. Galatasaray ile Bursaspor arasında görüşmeler sürüyor. Galatasaray’ın bir ilgisi var. Bugün için bir görüşme olma duruma var. Oyuncunun isteği bur transferde belirleyici olacak.” ifadelerini kullandı.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

    Tahtayı açacak borcu faizsiz versinler bizde ismailin maliyetini düşüp sonrasınd ödeyelim olmazmı???hiç gitmesini istememe rağmen böyle anlaşmalar olabilir mi ki.nede olsa borç…tabiki futbolcunun karşılığı alınma yolu ile….

  1. @Oyundan sonra yorumuna yanıt olarak

   Bu takımlar istediyse kafası karışıktır ordadır,bence satılabilir tahtayı açmamız için oyuncu gönderilebilir, şu an şartlar böyle.

   8
   4
  2. @Oyundan sonra yorumuna yanıt olarak

   Neler konuşulduğunu bilmiyoruz.
   Şimdi giderse sığıntı gibi gider. Ya kiralık gönderilir, ya da yedek bekler. Alacağı ve alacağımız para da çerez parası olur.
   Henüz oyun ve pozisyon bilgisi yetersiz. Ama potansiyeli çok yüksek ve gelişime çok açık. Tek ihtiyacı maç oynamak. O da burada var.
   1-2 yıl sonra giderse,
   Törenle karşılanır.
   Yeri hazırdır.
   Yıldız muamelesi görür.
   Çuvalla para kazanır, kazandırır.

   23
   1
  3. @Oyundan sonra yorumuna yanıt olarak

   Ölücü cincancon para vermez. Futbolcu ayartarak iş yapar bu haysiyetsizler . Onlar gâvur hastası. Gâvur oldumu kulübün anahtarını verir, yerli oldumu kulübü çiğneyip futbolcu ayartır.

   28
   3
   1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Doğrusu çok haklısın bizden bir sürü oyuncu ayarttı cincon bedavaya aldı ama adamlar yüzsüz hala bu işlerin peşindeler…40 sene önce de yapıyorlardı ama bu kadar kalleşce yapmıyorlardı sanıyorum bunun arkasında Fatih var ne de olsa bedavacı…

 1. zaten adi gecen bu takimlar devreye girdiyse verin gitsin akli baska yerlerde olupta verim alabilme ihtimalimiz düşük olur…hayirlisi olsun hem ismail icin hem büyük bursaspor camiasi icin

  27
  3
 2. Mali tablo kötü, tahtanın açılması lazım. Hem kendisi hem kulüp çıkarları için 3 veriyorlarsa satın. Her futbolcunun alternatifi vardır.

  23
  1
 3. Tahtayı açıp, transfer sözü verenler daha tahtayı açamadan oyuncu satıyorlar. Hey yavrum be. Allah bereket versin.

  12
  57
  1. @Proder yorumuna yanıt olarak

   E, ne bekliyordun ki? Uludağ sözlükte gelen parayla, Bursaspor’un 700 trilyon borcunu ödeyecek halleri yok heralde. Böyle sallana sallana gitçez işte. Kulüp kapanmasın yeter.

   4
   6
  1. @Texasli yorumuna yanıt olarak

   Bizim için o fiyat etmesi gerekiyor da ozan vitrin yaptı ondan fiyatı 13. İsmailde bi iki milli maç oynayıp gösterse kendini 15 değil 20 isteriz

 4. Hiç bir şekilde Takas kabul edilmemeli GS sen gelen hiç bir futbolcudan fayda görmedik zarardan başka Örnek: Furkan ÖZÇAL
  İsmail Çokçalış çok iyi bir Futbolcu ölü paralara gidecek bir Futbolcu değil

 5. Satılmasını istemem iyi bir oyuncu
  Seneye avrupaya satabiliriz.
  Ama eğer satıvaksak sonraki satıstan pay ve farklı bonuslar koymalıyız
  Eğer satıcaksak masada fb gs bjk var olayı kızıştırıp cok iyi ücretler döndürebiliriz çok isteyen alır
  Baktık vermiyorlar hiç sıoıntı değil zaten kral bir sağ bek sözleşmesini uzatırız bakarız keyfimize

 6. Onların vereceği para ne kadar ki sakın satmayın süper ligte oynadımı avrupadan en az 10milyon euro teklif gelir…

 7. yabancı olayından dolayı türk oyuncu lazım ama yedekten öteye gitmez yani para kazanırmı sözleşmeye göre değişir amafutbol hayatını bitirir karar ona kalmış

 8. Bizanslilarin yaptigi bosbos haberlere atlamayin
  Adamlar girtlaga kadar borcta
  Ekmek almaya paralari yok
  Vercekleri para. Neki
  Milyon euromu
  150. 200 bin euroya verirsen alirlar
  Ortaligi kimse bulandirmasin

  1
  1
 9. Sedifica, azornwafor bonservisi ile yunus Akgün kiralık üstüne de 2 milyon Euro filan alırsak ballı kaymak olur. Yunus Akgün keşke bonservisi ile gelse ama kiralık bile alırsak lige çıkma yolunda çok katkısı olur. Piyasada iyi oyuncu az.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu