Galatasaray’da Serdar Aziz harekâtı

Transfer edeceği futbolculardan çok eldeki yıldızları takımda tutup tutmayacağı merak edilen Bursaspor'da Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı'dan sonra şimdi de Serdar Aziz'in ismi anılmaya başladı. 

Trabzonspor, Ozan Tufan ve Şener için Bursaspor yönetimiyle görüşmelerini sürdürürken, Galatasaray'ın Serdar Aziz için nabız yoklamaya başladığı öğrenildi. Bu doğrultuda sarı kırmızı ekibin yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın önceki gün Başkan Recep Bölükbaşı ile bir görüşme yaptığı bildirildi. 

HAMZAOĞLU İSTİYOR

Bilindiği gibi sarı kırmızılı ekibin Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Semih Kaya ve Chedjou'nun yanına yerli bir stoper transfer edeceklerini açıklamıştı. Bu doğrultuda harekete geçen Galatasaray yönetiminin Serdar Aziz ve Uğur Demirok isimlerini ön planda tuttuğu öğrenildi. Yaşı daha genç olduğu için Serdar'da daha ısrarcı olan Hamzaoğlu'nun yöneticilere bu yönde bir görüş bildirdiği gelen haberler arasında. 

VAZGEÇMİYOR

Başkan Bölükbaşı'nın ise Albayrak'a Serdar Aziz'i vermeyi düşünmediklerini söylediği bildirildi. İkili arasında herhangi bir rakam konuşulmadığı ancak Abdurrahim Albayrak'ın ilerleyen günlerde net bir teklifle yeşil beyazlı yönetimin kapısını tekrar çalacağı öğrenildi. Yeşil beyazlı kulüple 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Serdar Aziz, son Kazakistan maçında A Milli Takım formasını da giymişti.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu