Galatasaray Okan’dan sonra şimdi de Ertuğrul’a talip

Galatasaray'ın Bursasporlu oyunculara ilgisi sürüyor. Sarı kırmızılılar, şimdi de stoper Ertuğrul Ersoy’la ilgileniyor.

Bursaspor’un kalecisi Okan Kocuk için görüşmelerde bulunan Galatasaray’ın, stoper Ertuğrul Ersoy’la da ilgilendiği öne sürüldü. 1.87 boyundaki ve 22 yaşındaki başarılı savunmacı ile yeşil-beyazlı takımın yollarının kısa sürede ayrılması bekleniyor.

Kaynak
Hürriyet

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ertuğrul Ersoy hakkında hayırlısı olsun. Tam aksine Son dönemdeki en kalibreli kaliteli bir kişiliktir. Bu sebeple takım kaptanlığına getirilmiştir. Ayrıca İyi bir futbolcudur. Eğer kaza bela sakatlık yaşamaz ise, Sorunsuz bir kulüpte çok daha başarılı işler yaptığında hepimiz göreceğiz. Şuan bonservisini eline alıp gitme şansı varken yapmaması ve 2.5 milyon tl gözden çıkarması + Bonservis kazandırmak istemeside filmin fragmanıdır tabi bu anlattıklarım anlayana sağlıcakla kalın renktaşlarım.

  35
  76
  1. @Levazımlık34 yorumuna yanıt olarak

   .sallıyorlarya (mesut hoca konuşursam Bursaspor zarar görür dedi gitti) Ertuğrul 3 ay önce Amilli takıma çıkış yaptımı beğenmezsiniz yaptı.sonra özlücede yönetim hatalarının veya başka nedenlerlen doğan sıkıntılara karşı KENDİ FUTBOL KARİYERİ yerine nelerin mücedelesini verdiğininden haberiniz varmı yok .paracı diyorsunuzya yönetim açıkladı ( anlaşma :2.750.00- bırakıçağı para 2.500.00 = sezonda aldığı para 250.000.bin .takımküme düştü herkes sindi 25/30 gündür bursa basınında örnek Ertuğrul un resmi .yazı alakasızı tesisin elektriği kesildi günah keçi suçlu oymuş gibi millette buradan yağtırıyor .cevap bile vermedi ulan bu çocuk gider bi genel açıklama yapar bakın adamlık fedakarlık .yok aidiyet duygusu nun nasıl yapıldığının örneğini göreceksiniz . çoğunun bir şeyden haberi yok buradan bedava sallayın. biriside olumlu yazdımı bedavadan buradan kabadayılık yapıyorlarya tırt

   8
   2
   1. @mudanyalı ALİ yorumuna yanıt olarak

    Yürekten Bursasporlu olan ve terazisi eşit ahlaklı olan tüm taraftarlarımız neyin ne olduğunu aslında iyi bilir. Lakin orda burda üç beştane çakal insanların ismini lekeleyip olup olmadık ithamlara maruz bırakır. Büyük camiamızdan bir sürü kaliteli futbolcu yetişti ve Futbol maceralarına en üst düzeyde halen devam etmekteler bunların son jenarasyonu ve meyvesi Ertuğrul Ersoy ve Okan KOÇUktur. Bu iki kaptanın en büyük handikapı zirveden sonraki düşüşte Futbol takımının dümeninde olmaları ve camiayı kenetlemeye çalışmaları. Bu süreçte ellerinden gelenleri yapmış yeterince cefa vefa örnekleri sergilemektedir. Ama işin iç yüzünü bilmeyen çorbacı basiretsiz tayfa Özellikle Kaptan Ertuğrula sallamakta üstelik bol kepçeden. Hiç kimse hayatının en verimli döneminde ufak hesaplar yapmaz herkez para kazanıp şöhretli olup yoluna devam etmek ister. Ne yazıkki Bizim Bursasporumuz Hiç bir futbolcusuna Para verememiş iyi futbol oynama imkanı tanımamış ve çok fazla baskı gösterip insanları yıldırmıştır.

   1. @UçanTimsah yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor Futbol takımı 2018 – 2019 senesinde ortalama 100 milyon tl kazanmıştır. Bunlara rağmen neredeyse hiç bir futbolcunun maaşını yatırmamıştır. Şimdi Çok bilen kültrülü arkadaşlar cevap versin. Bir sezon boyunca maaşınızı almadınız. Ve takım içerisindeki huzursuzluk hat safhada şehir baskısı medya baskısı bir taraftan ana avrat küfür yemek bir taraftan. Tüm bu olumsuzluklar sonucunda Mücadele ettiğiniz kategoriden bir alt kısıma geçtiniz? lÜKS BİR SEMTTEN arka mahalleye geçtiniz. Yöneticiyken İşçi oldunuz sahada çalışıyosunuz. Tüm bunlara rağmen sağlıksız bir ortman var. Ve zaten geçen seneden paranı alamamışssın. Bir sezon daha bunlara katlanırmısın ? Delikanlı gibi cevap verin çok bilenler ?

    12
    1
    1. @Levazımlık34 yorumuna yanıt olarak

     Yorma kendini arkadaş bizim Ordinaryus Profesör taraftarımıza hiç birşey kanıtlayamazsın en iyi onlar bilir. Hükmü onlar verir bize boyun eğmek düşer. Biraz daha sabır etsek onların sayesinde kulüp kapanma noktasına gelecek. Ha gayret becericekler inşallah. Yaşadığımız tüm felaketleri bazen hakettiğimizi düşünüyorum böyle arakdaşlara sahip olduğumuz için. Kim haklı kim haksız ne nedir nasıl olur. Kimse araştırmaz bilmez. ama yinede konuşur hemde çok konuşur.

  1. @. .... yorumuna yanıt olarak

   siz zaten kendi değerinize saldırın aşalayın böyle mutlu olun. zaten ( hikmet.şenol,le guen,mutlu,hamza,samet,mesut hocalarda) demek bu hocalarda bu işi bilmiyor. yönetim acizliğinin.özellikle kaptan olan futbolcuya bu yılki olumsuzlukların final yaptığı sezonda sana kalsa bi şey yazdığını sanıyorsun yazık. ha gerçekler saklı kalmaz bir gün gider açıklama yaparsa Ertuğrul ..o zaman vicdanınla kafa yaparsın…yazık

 2. Bir başarısını gösterin be ne yapmış ne kazandırmış . BURSASPOR da futbolcu olmuş kaptan olmuş ama takımının küme düşmesinde de rol almış takımını ilk terk eden olmuş yazıklar olsun .

  12
  6
  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Ben Ertuğrulun karakter yoksunu olduğunu düşünmüyorum.
   Maddi konuda fedakarlik yapti.
   Siz Bilale ve Kemboya bakin.
   Bursasporun gelirlerine el koyan Aliye bakin.
   Leguene bakin önce

   27
   7
   1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

    Onlara çok laf söyledim zaten daha önceki haberlere bakarsan görürsün. Madem çok karakterli kaptanlık yaptığı takımı düşer düşmez terketmicek o zaman.

    8
    4
    1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

     hep yalan haber arkadaş ya bu Bizanslı basın çocuğun resmini koyuyor millette altını süslüyor .biraz insaf ya .yönetim , kanatında veya Ertuğrul un resmi bi yazısımı var ben bursaspordan ayrılmak istiyorum diye çocuğu bu sezonun TEK suçlusu gibi bir algı yaratıldı küme düşmenin.personel ,futbolcuların .transferin ,mağlubiyetin vs,vs,vs yok gemiyi terk etti öl.möl.falan filan.bu kesin bilgi Ertuğrul bu sezon açıklamayapsın o zaman nası bir karakterli kaptanlık yaptığını görürsün

      1. @.16161 yorumuna yanıt olarak

       Arkadaş problemlimisin Adam zaten transfer olucak ve teknik heyet ve yönetimden izinli. bütün basın yazdı

 3. Ertuğrul kardeşim kaç kendini kurtar. Bu Şehir seni yer, parçalar artık. Mümkünse yurt dışına git, Türkiye’den ve dedikodudan da uzak ol kendini geliştir. Yurt dışında oynarsan milli takıma da girersin, yabancı dil öğrenirsin, dünyan genişler. Tabii cesaretin varsa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu