Galatasaray karşılaşması dönüm maçımız

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Paul Le Guen, Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen Galatasaray maçı hazırlıkları öncesinde saha kenarından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Galatasaray maçının önemine dikkat çeken Fransız hoca “Galatasaray karşılaşmasını bizim için dönüm noktalarından birisi olarak ifade edebiliriz. Ligde 12 maçımız kaldı ve her biri çok zorlu bir maç olacak o maçların ilki olarak Galatasaray maçını isimlendirebiliriz” dedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Valla yeni hocanın çok fazla değişikliğe uğratacağını düşünmüyorum, üstelik hocaya olan inancım her gün azalsa da biraz daha şans verilebileceğini düşünüyorum ama ben gs maçının kazanılmasına yüzde bir ihtimal veriyorum beraberlik kardır.

  31
  5
 2. Geçen sene son hafta ligde kalmış bir takımı devraldı hoca maddi sıkıntı nedeniyle zorlu bir transfer sezonu geçirdik 3. hatta 4. alternatifleri ancak transfer ettik yeni transferlerin önemli bir kısmı yurt dışından geldi uyum sorunu denen bir şey var ayrıca hoca ben bu kadroyu zirveye oynatırımda demedi hedef sıralamanın ilk bölümü olarak konuldu yani 9.luk dolayısıyla hocanında hataları olmasına rağmen yerin dibine geçirilecek bir hoca değil herkes aklını başına alsın le guen gidince morinho gelmeyecek mutlu topçu falan gelecek bu takımın bu hale gelmesinin sorumlusu rahmetli başkandan sonra gelen bütün yönetimlerdir bu takım ayağa kalkacaksa bütün şehrin arkasında duracağı menajerlerin elinde oyuncak olmayacak bir başkan ve yönetimle kalkar artık o isim kimse tespit edilip baskı yapılıp başkan yapılması bu takımın kurtuluşu budur başka Bursaspor yok.

  1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten yazdıklarına katılıyorum. Yönetim düzgün olmadığı sürece takımdan başarı beklenmiyor. Başarılı yönetim başarılı takım ortaya çıkartıyor. Kötü yönetimlerle onlarca teknikdirektor onlarca belki yüzden fazla futbölçü geldi gitti olmadı. Artık gitme sirasi yönetimde.

 3. Alanya, Akhisar, Malatya maçlarında biz çoktan döndük hoca. Ligdeki konum ve durumumuz göz önüne alınırsa BJK beraberliği değil Malatya galibiyeti daha anlamlı olurdu. Üzgünüm ama sen bir korkaksın. Kafa aşağı düşüyoruz, takımın motivasyon ve yeni bir ruha ihtiyacı var. Acil eylem gerekli. Şu maç bu maç beklemeyin sevgili yönetim, Fransız hakkında gerekeni acilen yapın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu