G.saray, F.bahçe ve Bjk’den Geçmiş Olsun Mesajı

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alınan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'ya "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

 

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın sabah saatlerinde kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alınması sebebiyle resmi internet sitesi aracılğıyla mesaj yayımlayan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, başkan Yazıcı'nın en kısa zaman eski sağlığına kavuşması temennisinde bulundu. Kulüplerin resmi internet sitelerinden yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi: Galatasaray Kulübü: "Bursaspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı'nın geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldığını üzüntü ile öğrendik. Tedavisi devam etmekte olan Sayın İbrahim Yazıcı'ya acil şifalar diliyor, en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." Beşiktaş Kulübü: "Bursaspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı'nın kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldığını üzüntüyle öğrendik. Hastanede tedavisine devam edilmekte olan Sayın Yazıcı'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz." Fenerbahçe Kulübü: "Geçirdiği rahatsızlık sonucu, yoğun bakımda olduğunu öğrendiğimiz Bursaspor Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı'ya, geçmiş olsun der; acil şifalar dileriz."

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı