Futbolcularımızdan Yazıcı’ya Ziyaret

Bursaspor teknik heyeti ve futbolcular, tedavisi süren başkan İbrahim Yazıcı'nın bulunduğu hastaneye gelerek, ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Bursaspor teknik heyeti ve futbolcular, tedavisi süren başkan İbrahim Yazıcı'nın bulunduğu hastaneye gelerek, ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastane çıkışında açıklama yapan Ömer Erdoğan, "Kafamız yerinde değil. İnşallah bir an önce başkanımız sağlığına kavuşur" dedi.

Dün sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonrası yoğun bakıma alınan ve durumunun ciddiyeti koruduğu bildirilen başkan İbrahim Yazıcı'nın tedavisi sürüyor. Gün içerisinden sanat, iş ve spor dünyasından birçok ismin hastaneye gelerek, sağlık durumu hakkında bilgi aldığı İbrahim Yazıcı için Bursaspor teknik heyeti ve futbolcular da, akşam saatlerinde yapılan antrenmanın ardından hastaneye geldi.

ÖMER: "KAFAMIZ YERİNDE DEĞİL" Takım otobüsü ile hastaneye gelen teknik heyet ve futbolcular, yaklaşık yarım saat Yazıcı'nın ailesi ile görüşerek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli oyuncu Ömer Erdoğan, "Bizim için çok değerli başkanımızı ziyaret etmek istedik. Gelen arkadaşlarımız olmuştu ama takım olarak da gelmeyi uygun gördük. Eminim o haldeyken bile ruhu bunları hissediyordur. Ailesine de moral vermek istedik. Onlar da çok zor günler geçiriyor. Birlik beraberliğimizi göstermek istedik. Dualarımız başkanımızla. İnşallah Allah en kısa zamanda şifasını verir. Biz de şuan çok üzgünüz. Kafamız yerinde değil. İnşallah bir an önce başkanımız eski sağlığına kavuşur ve aramıza döner" dedi

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı