Futbolculardan yönetime şok gönderme!

Bursasporlu oyuncuların instagram hesaplarından yaptıkları paylaşım dikkat çekti.

Özer Hurmacı, Burak Kapacak, Çağatay Yılmaz ve Ramazan Keskin, instagram hesaplarından bir hadis ile direkt olarak yönetime mesaj verdi.

Oyuncuların bu paylaşımı alacakları bulunan futbolcular ve maaşlarını alamayan personelin bir isyanı olarak algılandı.

32 Yorum Onay bekleyen 12 yorum var

 1. İşcinin ücretini alın teri kurumadan ödeyin diye bi paylaşım yapmışlar. Haklılar kamat bu adamlar aylardır maaş almadan oynuyor. Şunlsrı parasını öde yada sg

  143
  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Olsa dükkan sizin be gülüm!
   Taraftar sadece “bulun-buluşturun” diyor.
   Oysa kulübün sahibi olarak bulmak önce kendisine düşer.
   Seyircili dönemde 10 lira verip stadını doldursaydı, o her bir 10 lira, kulübe 1000 liralık marka değeri sağlayacak, timsah arena para basacaktı. Ve bu rezillikler yaşanmayacaktı.
   Çok tuhaf bir taraftarız. Kendi hatalarımızı, başkalarının üzerine atmada üzerimize yok…

   13
   12
  2. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Kim ki alın teri ile çalışıp emeği ile evine ekmeğini götürebiliyorsa ne mutlu. Ama yaşadığımız zamana bakarsak futbolcu ların yazdıklarını kim umursuyorki. ?? Şimdi ki zaman bu gün git yarın gel zamanı değil. Kandırma aldatma zamanları. ALIN TERİ KUTSALDIR.

   17
   2
 2. Yönetim böyle yapıyor sonra biz de kaçar gibi giden gençlere kızıyoruz sövüyoruz. ali akman ile ilgili bu güne kadar söylediklerimi geri alıyorum! (Halası ve amcası hariç)

  32
  13
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Çok yanlış bir zihniyet , aldigin maaş var patronun diyor ki bu ay performans in çok düşüktü maastan kesiyorum birde geçen ay sana prim verdim maaş vermesemde olur sende eyvallah dedin vay be helal olsun …..!!!

   7
   3
 3. Milletin işine geldiğin de aklına peygamber gelir cuma gelir asgari ücret almaya isyan etmeyen güruh futbolcuların alamadığı paraya isyan eder bu kadar beyinsizlik olurmu ya dediğinde küfürü yersin isterseniz sabahtan akşama kadar küfür edin size herşey müstehak

  7
  2
 4. Patron tarafından Çalışanın Alın teri kurumadan verilmesi lâzım dinimiz bunu gerektiriyor ama bizim Başkanlar aylarca ödemiyorlar ondan hayır görmüyoruz YÖNETİM İSTİFA

  6
  2
 5. Bu iş bitniştir derhal bastırın yönetimi istifa ettirin küfür yazamıyorum yayınlamazlar diye. Hadi taraftarlar bu paylaşım yapılmışsa bizim de gerekeni yapmamız gerekir. Yönetimi pazar gününe kadar fişini çekelim

  6
  3
 6. Yorumlara bakiyorum da sanki futbolcularin para alamadigini yeni ögreniyor taraftar, ulan cok kolpasin büyük Bursasporun vasifsiz taraftari.

  6
  4
 7. Açıkçası böyle bir paylaşım yapmak kulübün prestiji açısından çok kötü. Ben oyuncularımıza yakıştıramadım. Tepki gösterilecek yer instagram değil.

  5
  9
 8. Oyuncuların maaşları düzenli yatmassa herkez kemdine kulüp aramaya başlar ve aynı özveri ve azimle sezon sonuna kadar maçlara asılmazlar Bursaspor’un şu an en önemli sorunu bu takımda yetenek var ama kimse bedavaya koşmaz

  4
  3
 9. Yazıklar olsun bu kadarınada pes
  Genç bunlar herkezden çok para onlara lağzım
  Sonrada mukavele yenilemiyor diye işin içinden
  Çıkıyorsunuz oldu bizde inandık ne hallere düştü
  Koskocaman Bursaspor sebep olanların
  Bu Dünyada iki Yakası bi Araya gelmesin İnşallah

  4
  3
 10. Adamlar açlıktan ölecek evde kalan bulgur makarnalari birakalim tesislere.ayiptir ya üçüzlere makara yaptiriyorsunuz bize.defolup gidin hepiniz.

  4
  4
 11. Bursaspor tarihinin en ucuz kadrosuna hakedişlerini ödeyemeyen biri , Başkan sıfatıyla, geçmiş borçların en azından bir kısmını ödeyerek, düzlüğe çıkaracağız hikayeleriyle Kongre kazandı. 48 yaşından sonra daha neler göreceğiz bakalım.

  3
  2
 12. Ortada ekonomik olarak bir sıkıntı var doğru,bu ekonomik sorunları yönetemeyen üstüne tüy diken bir yönetim var buda doğru, fakat benim merak ettiğim Özer hariç bu gençlere bu aklı kim veriyor bu nasıl bir ciddiyetsizlik bunu anlamak ta zorlanıyorum.Hiç düşünmüyorlarmı bu hafta kazayla bu maç kaybedilse şeytanın avukatlığını üstlenen bir sürü insan neler söyleyecek varın bunun hesabını siz yapın çok değerli gençler hesabını siz yapın

  3
  3
 13. Şimdi baktım hepsi kaldırmış sadece Özer’de duruyo paylaşım. Ben bunu şöyle yorumlarım. Özer çekmiş çocukları, ”kardeşim siz Bursalısınız taraftardan camiadan tepki almayın, gerekirse bana kızsınlar diyip paylaşımı kaldırtmış.” Tabi bu benim varsayımım. Ama son maçtada gördük Özer çocuklara elinnden geldiğince abilik yapıyor. Gençler de onu abi olarak kabul etmişler. Herkes elinden geldiğince birşeyler yapıyor. Yönetim napıyor ??

  1
  9
 14. Mayıs’ta güçlü başkan ve yönetim bekliyoruz tahtayı açıp kaliteli transferlerle direkt süper lige çıkmalıyız bu arada oyuncular böyle yapıyorsa sıkıntı ayaklanma başlangıcı gibi her zaman olduğu gibi özer var önümüzdeki seZon günü Günü’nde para veren takıma gidersiniz bir halta yarıyorsunuz sanki (lafım herkese değil) ne hale düştük yeni sezonda kaliteli Oyuncularla süper lige çıkmak dileğiyle…

  1
  2
 15. Çok haklılar.
  Yönetim ve oyuncular arasında ki konulara karışma hakkım olmadığını düşünüyorum.
  Yeni başlayan yardım kampanyaları ile bir çok sorunun artık sorun olmaktan çıkacağı yönünde düşüncelerim var.

  1
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu