Futbolculardan yönetime şok gönderme!

Bursasporlu oyuncuların instagram hesaplarından yaptıkları paylaşım dikkat çekti.

Özer Hurmacı, Burak Kapacak, Çağatay Yılmaz ve Ramazan Keskin, instagram hesaplarından bir hadis ile direkt olarak yönetime mesaj verdi.

Oyuncuların bu paylaşımı alacakları bulunan futbolcular ve maaşlarını alamayan personelin bir isyanı olarak algılandı.

47 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İşcinin ücretini alın teri kurumadan ödeyin diye bi paylaşım yapmışlar. Haklılar kamat bu adamlar aylardır maaş almadan oynuyor. Şunlsrı parasını öde yada sg

  196
  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Borcum yapılandırılası ve hayıra kombineleri ile gelir gelme durumu varken bu tepki bence olumlu değil.para geldiğinde verilmiyor sa hakları var.para yoksa ya oynamayacaklar yada sabredecekler

   1
   14
  2. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Haklılar ama oynamayarak paralarını alabileceklerini mi düşünüyorlar.paralarını alabilme yolları oynamak takımı bir yerlere getirmek eğer para alamadıkları için menemen maçını oynamadılarsa haklıyken haksız yere düşerler.bilemiyorum ama cüneyt ,aykut gibi tecrubeli futbolcuların sarı kart sınırında yaptıkları eğer para alamıyoruz diye ise haksız duruma düşerler.burada ihanet yönetime değil taraftara ve bursaspora olur.şurada 10 hafta kaldı yaptıkları yönetime değil bursa ve taraftara zarar verir.tek kurtuluşumuz seyircili maçlar ve staddan gelecek gelir.onun içinde sabır etmeleri gerek.oynamakmistemeyen söylesin bari kahrolmayalım ekran başında.

   3
   10
  3. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Ananizin ak sütü gibi helal olan hakkınızi bırakmayın :
   “dimitar” in da dediği gibi gerekirse idmana çıkmayın…
   Çocukların neden oynamadığı belli…

   1. @azatlılı yorumuna yanıt olarak

    Yorumlara , duruma ,takıma ,taraftara, kendime bakıyorum her geçen sezon geriye gidiyoruz ,öyle böyle değil,bir kurtariciya bir silkenişe bir devrime ihtiyacimiz var…! Yukarı kaldır başını Bursam..sende bu potansiyel var!

  4. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Olsa dükkan sizin be gülüm!
   Taraftar sadece “bulun-buluşturun” diyor.
   Oysa kulübün sahibi olarak bulmak önce kendisine düşer.
   Seyircili dönemde 10 lira verip stadını doldursaydı, o her bir 10 lira, kulübe 1000 liralık marka değeri sağlayacak, timsah arena para basacaktı. Ve bu rezillikler yaşanmayacaktı.
   Çok tuhaf bir taraftarız. Kendi hatalarımızı, başkalarının üzerine atmada üzerimize yok…

   21
   17
  5. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Kim ki alın teri ile çalışıp emeği ile evine ekmeğini götürebiliyorsa ne mutlu. Ama yaşadığımız zamana bakarsak futbolcu ların yazdıklarını kim umursuyorki. ?? Şimdi ki zaman bu gün git yarın gel zamanı değil. Kandırma aldatma zamanları. ALIN TERİ KUTSALDIR.

   23
   3
 2. Yönetim böyle yapıyor sonra biz de kaçar gibi giden gençlere kızıyoruz sövüyoruz. ali akman ile ilgili bu güne kadar söylediklerimi geri alıyorum! (Halası ve amcası hariç)

  43
  15
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Çok yanlış bir zihniyet , aldigin maaş var patronun diyor ki bu ay performans in çok düşüktü maastan kesiyorum birde geçen ay sana prim verdim maaş vermesemde olur sende eyvallah dedin vay be helal olsun …..!!!

   9
   5
 3. Milletin işine geldiğin de aklına peygamber gelir cuma gelir asgari ücret almaya isyan etmeyen güruh futbolcuların alamadığı paraya isyan eder bu kadar beyinsizlik olurmu ya dediğinde küfürü yersin isterseniz sabahtan akşama kadar küfür edin size herşey müstehak

  11
  3
 4. Açıkçası böyle bir paylaşım yapmak kulübün prestiji açısından çok kötü. Ben oyuncularımıza yakıştıramadım. Tepki gösterilecek yer instagram değil.

  10
  12
 5. Bu iş bitniştir derhal bastırın yönetimi istifa ettirin küfür yazamıyorum yayınlamazlar diye. Hadi taraftarlar bu paylaşım yapılmışsa bizim de gerekeni yapmamız gerekir. Yönetimi pazar gününe kadar fişini çekelim

  10
  5
 6. Patron tarafından Çalışanın Alın teri kurumadan verilmesi lâzım dinimiz bunu gerektiriyor ama bizim Başkanlar aylarca ödemiyorlar ondan hayır görmüyoruz YÖNETİM İSTİFA

  8
  2
 7. Bursaspor tarihinin en ucuz kadrosuna hakedişlerini ödeyemeyen biri , Başkan sıfatıyla, geçmiş borçların en azından bir kısmını ödeyerek, düzlüğe çıkaracağız hikayeleriyle Kongre kazandı. 48 yaşından sonra daha neler göreceğiz bakalım.

  7
  2
 8. Oyuncuların maaşları düzenli yatmassa herkez kemdine kulüp aramaya başlar ve aynı özveri ve azimle sezon sonuna kadar maçlara asılmazlar Bursaspor’un şu an en önemli sorunu bu takımda yetenek var ama kimse bedavaya koşmaz

  6
  3
 9. Yazıklar olsun bu kadarınada pes
  Genç bunlar herkezden çok para onlara lağzım
  Sonrada mukavele yenilemiyor diye işin içinden
  Çıkıyorsunuz oldu bizde inandık ne hallere düştü
  Koskocaman Bursaspor sebep olanların
  Bu Dünyada iki Yakası bi Araya gelmesin İnşallah

  6
  3
 10. Adamlar açlıktan ölecek evde kalan bulgur makarnalari birakalim tesislere.ayiptir ya üçüzlere makara yaptiriyorsunuz bize.defolup gidin hepiniz.

  6
  4
 11. Ortada ekonomik olarak bir sıkıntı var doğru,bu ekonomik sorunları yönetemeyen üstüne tüy diken bir yönetim var buda doğru, fakat benim merak ettiğim Özer hariç bu gençlere bu aklı kim veriyor bu nasıl bir ciddiyetsizlik bunu anlamak ta zorlanıyorum.Hiç düşünmüyorlarmı bu hafta kazayla bu maç kaybedilse şeytanın avukatlığını üstlenen bir sürü insan neler söyleyecek varın bunun hesabını siz yapın çok değerli gençler hesabını siz yapın

  4
  3
 12. Şimdi baktım hepsi kaldırmış sadece Özer’de duruyo paylaşım. Ben bunu şöyle yorumlarım. Özer çekmiş çocukları, ”kardeşim siz Bursalısınız taraftardan camiadan tepki almayın, gerekirse bana kızsınlar diyip paylaşımı kaldırtmış.” Tabi bu benim varsayımım. Ama son maçtada gördük Özer çocuklara elinnden geldiğince abilik yapıyor. Gençler de onu abi olarak kabul etmişler. Herkes elinden geldiğince birşeyler yapıyor. Yönetim napıyor ??

  3
  9
 13. Mayıs’ta güçlü başkan ve yönetim bekliyoruz tahtayı açıp kaliteli transferlerle direkt süper lige çıkmalıyız bu arada oyuncular böyle yapıyorsa sıkıntı ayaklanma başlangıcı gibi her zaman olduğu gibi özer var önümüzdeki seZon günü Günü’nde para veren takıma gidersiniz bir halta yarıyorsunuz sanki (lafım herkese değil) ne hale düştük yeni sezonda kaliteli Oyuncularla süper lige çıkmak dileğiyle…

  3
  2
 14. Trabzon, Antalya ve nihayetinde Ordu deplasmanından sonra kalp krizi geçirip dünya kamuoyunda bile takımı için canını veren Başkan diye büyük puntolarla gazetelere adı yazılan “İbrahim Yazıcı”dan UTANIN !
  Cebinde yokken ömründen veren, kulübün tüm borçlarını üzerine alarak kulübün liglerden ihracını engelleyen ve sonra oturduğu apartmanın yangın merdivenine mavi-lacivert iple kendini asan ads başkanı Bekir Çınar’dan UTANIN!
  Nerde arsız hırsız var Bursaspor’a başkan seçen kongre üyeleri UTANIN !
  Bu şehirde bile yaşamayı haketmeyen bu insanları bulup başkanlık koltuğuna oturtanlar UTANIN !
  Dünyaca ünlü bu ulu şehrin haysiyetiyle oynayanlar, Omuzlarımızda stadlara taşıdığımız çocuklarımızı ağlatanlar UTANIN !
  Kulüp personelinin işçisinin rızkına göz koyan çıyanlar UTANIN !
  Bu utanç sizin ve hamilerinizindir !!!

 15. size daha basit bir öneri ile bunu hatırlatık geliyor tusunami dedik kongre tarihini acıklasaydınız cocukların sezon sonunu hedef koyarlardı bi gelene umut balarlardı şiin sonunda belki bir parca ekmek parası veriler diye senin tunelin karanlık umut dahi yok allahın vekilinin kelamlarla sana el uzatmışlar ama parayı bırak kelime bile cıkmıyor

 16. Bursaspor markası ve Bursaspor yöneticiliği bu kadar ucuz değildi fakat son yıllarda maalesef ellerine düştüğümüz kişiler belli. Herkesin alacağı kalıyor Bursasporda ama bir tek yöneticilerin alacakları kalmıyor. Yeri geliyor kendilerine çek ciroluyor bu insanlar. Çıkıp edebiyat yapıyorlar, bir önce ki yönetim bir önce ki yönetim diye.Sonra da sus pus. Bursaspor bir markadır, bu adamlar geliyor reklamını yapıyor, altınla klüp borçlandırıyorlar. sonra da diyorlar ki hatıra kombinesi alın, siyasiler girdi devreye paramıza el konmayacak topçulara vereceğiz vs vs vs. Bu taraftar çocuğunun rızkı ile forma aldı, kombine aldı, deplasman yaptı, yaptı da yaptı saymakla bitmez siz gittiniz ayakta duramayan yabancılara, 40 lık delikanlılara, yam yam menajerlere paraları yedirdiniz, sıkışınca da gençlere yöneldiniz. Her yönetimin yaptığı gibi de fedakarlığı ya topçulardan ya da taraftardan beklediniz. şimdi diyeceksiniz ki sabah akşam çalışıyoruz, kaynak yaratmaya çalışıyoruz diye. adama sormazlar mı bu sorunlar dün mü oldu diye. zaten biliyordunuz mali durumu neden soyundunuz yöneticiliğe Bursaspor’a değer katmak için mi Bursasporun değerinden pay çıkartmak için mi? Madem hatıra kombinesi kampanyası yapıyorsun tüm yönetici arkadaşlarına söyleyeceksin pamuk eller cebe 1963 er kombine alıyoruz çok mu geldi 100 er kombine alıyoruz. Önce taşın altına elinizi sokun sonra yüklenin artık şu cefakar Bursaspor sevdalılarına. Kaynak yaratmak için çalışma, kaynak ol, olamıyorsan da o koltuğa oturma. Bursaspor formasını hak etmeyenlere milyonlar yedirdikten sonra Bursaspor armasını gururunla taşıyan çocukların, gece gündüz Bursaspor’a emek veren cefakar çalışanların emeklerinin karşılığı olan 3 kuruşu ödeyemiyorsan da binme o takım otobüsüne, gitme sponsor aracılığı ile gidilen deplasmanlara, iş adamları ile siyasiler ile oturma aynı masaya Bursaspor yöneticisiyim diyerek. Bir sorun kendinize Bursaspor markası olmadan ben bu ortamlarda bulunabilir miydim diye.

  2
  1
 17. Çok haklılar.
  Yönetim ve oyuncular arasında ki konulara karışma hakkım olmadığını düşünüyorum.
  Yeni başlayan yardım kampanyaları ile bir çok sorunun artık sorun olmaktan çıkacağı yönünde düşüncelerim var.

  1
  7
 18. Gelen gideni aratır açık ve net geçen sezondan daha kötü yönetiliyoruz kamat bugüne kadar bursasporun başına gelmiş geçmiş hem kötü ve hemde tahtayı açamayan ilk ve tek başkandır bugüne kadar bu kulüp tarihinde hiç böyle rezillik yaşamadı.bunun dışında ödenmeyen futbolcu taksitleri personel maaşları kulübün faturaları vs.. vs.bu kulübün böyle başkana ihtiyacımı vardı hiç başkan olmasaydı kulübü taraftara bıraksaydılar biz daha iyi yönetirdik.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu