Futbolculardan kupa açıklaması

Kısa, “Bu maçlar biraz zor geçiyor. Biz de bunun bilincindeyiz. Ligde güzel bir gidişatımız var. Kupa da bunu devam ettirmek istiyoruz. Kupada iki ligde de bir maçımız kaldı. İnşallah ilk yarıyı istediğimiz gibi kapatırız. Geçtiğimiz hafta Antalyaspor karşısında çok önemli bir galibiyet aldık. Rıza Hoca ile birlikte kaybetmemişlerdi. Beşiktaş maçından sonra kazanmamız gerekiyordu. Çok iyi mücadele ettik ve önemli bir maçı kazandık” dedi.  

Sercan Yıldırım ise “ Kupada ikinci maçımızı kazanarak liderliğe yükseldik. Yarın ki maçı da kayıpsız geçmek istiyoruz. Bunu da başaracak güçteyiz. Ligde özellikle iç sahada taraftarımız önünde puan kaybına tahammülümüz yok. Ligde iyi ilerliyoruz. Zirveye yakın olmak istiyoruz. Hocamızın direktiflerini yerine getirmek istiyoruz. İnşallah sezon sonunda istediğimiz yerde olacağız”  dedi.

Genç oyuncu Mert Örnek ise ”Aydın’a gidiyoruz. Benim memleketim Aydın. Benim için maçın ayrı bir yeri olacak.  İnşallah maçtan üç puanla ayrılan taraf oluruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu