Futbolculara net mesaj!

Bursasporlu taraftarlar kritik Göztepe maçı öncesi en anlamlı pankartı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nin girişindeki şampiyonluk sonrasında dikilen çınar ağacının arkasına yer alan duvara astı.

Futbolcuları motive etmek için ellerinden gelen ne varsa yapan yeşil-beyazlılar,Koskoca mazine yakışır şekilde çık ve yüreğinle oyna‘ pankartıyla Bursasporlu kramponları motive etmeye çalıştı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eski texas yorumuna yanıt olarak

   Sakho’lar, Lato’lar falan da , tesise girip çıkarken bu pankartı okuyup artık çok etkilenirler kesin. Herifler 1 hafta sonra burlarda yoklar amk. Bursa desen yoğurt mu dedin diye soracak bi sürü ruhsuz ne anlamış bu pankarttan? Boş yapmayın.

   11
   3
 1. 2 tane devrearasi transferi yapsaydik koca şehir böyle izdırap çekmeyecekti..ali ay senin yatacak yerin yok birader.bir forvet bir de 10 numara alsaydin harciyacağin para 1-2 milyon euro olacaktı.. şimdi düşersek kac milyon euro kaybedeceğiz bilgin var mi?bütün mal varliğını bursaspora bağışlasan da bu kaybi telafi edemezsin ali ay!

  55
  2
 2. Sonuç ne olursa olsun, futbolculara “Bizleri aleme rezil ettiniz” diye tezahürat yapılmamalı. Tamam adamlar yeteneksiz ama çabalıyorlar, mücadele ediyorlar. Sorun yeteneksiz oyuncuları alan yönetimde. Maç sonu Ali ay istifaya davet edilmeli

  11
  20
  1. @Yalniz Kovboy yorumuna yanıt olarak

   Hatta galip geldikten sonra maç bitince, formaları çıkarın ittirin gidin diye bağıralım. sonra Göztepeli Titi’yi türbüne çağırıp Bursa Seninle gurur duyuyor diye bağırıp kendisine 3’lü çektirelim santıra yuvarlağanda

 3. Figüran mı olacaksın yoksa baş rol oyuncusu mu, ölecekmisin düşmanları sevindirerek, yaşayıp hesap mı soracaksın,buna koskoca camia verecektir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu