Futbolculara ceza kesilemiyor!

S Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Başakşehir maçından sonra soyunma odasına inmediğini ve doğrudan stadı terk ettiğini belirten Başkan Ali Ay da sadece takım kaptanlarından Harun Tekin ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Kötü futboldan dolayı mutlu olmadığını takım arkadaşlarına iletmesini söylediğini ifade eden Ali Ay bugün de oyuncuların tamamıyla bir toplantı yapacak.

Ali Ay bu toplantıda futbolculardan kendilerine çekidüzen vermelerini ve kötü futbolu bir daha tekrarlamamalarını isteyecek. Yönetim oyuncularla yapılan sözleşme nedeniyle futbolculara Başakşehir maçıyla ilgili ceza kesemiyor.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Doğrudur, yalnız bu haber başlığı ve diğerleri gibi provokatif tır. Geçen yıl bir iki kötü sonuçtan sonra otobüs olayı geldi ve takım resmen ligten çekildi. Bizi aynı duruma sokmak istiyor ve başta yönetim ve teknik heyet sonra futbolcuları hedef gösteriyorlar aynı senaryo dikkat edin.

   22
 1. 2 senedir istanbul takımı yenemiyoruz .geçen sene düşüyorduk sın maçta yırttık bu sene de iyi gitmiyoruz…şimdi sorun yine le guen diyenler çıkacak bu efendi adamı da harcayacağız .bir gerçek var ali ay profosyonel yönetemiyor tamam iyi adam ali ay ama olmuyor

  31
  2
 2. Başakşehir maçında 65.dakikada sinirden ağlayarak çıktım staddan gözyaşlarımın cezasını kim ödücek oda mı var sözleşmede

  12
  3
 3. Yahu adamlar zaten Ali Ay’ın yönetiminde en büyük cezayı çekiyorlar başka cezaya mi ihtiyaç var?

  10
  19
 4. Primlerde bonkorsunuz muhasebecisinden çaycisina kadar dağıtıyorsunuz e bu nasıl perhiz bu nasıl lahana tursusu

  6
  1
 5. Bursaspor kulüp iç yönetmeliğinde futbol kulübü iç saha galibiyet primi ve dış saha galibiyet ile beraberlik primi var iken en azından iç saha mağlubiyet cezası diye bir madde eklersin yönergeye, prim bedeli kadar ceza bedeli de olmalı, bunu yapamıyorsan kanunen o zaman sözleşme yaparken futbolcunun sözleşmesine eklersin, galibiyette nasıl prim veriyorsam sana ekstradan mağlubiyette de ceza kesiyorum dersin, bu şekilde sözleşme yaparsın

  5
  1
 6. arkadaş adamlar maaşlarını 2 ay geriden alıyor, nasıl ceza vericekler. disiplini ve hırsı le guen halledecek.

  3
  2
 7. Yönetimin Göztepeye kaptırdığımız castro, scarione ve son olarak pako yu ve Astanadan twumasi yi alabilme kapasitesi olsaydı şuan çok farklı bir yerde olurduk . Başımıza ne geliyorsa yönetimin işbilmezliğinden, beceriksizliğinden geliyor .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu