Futbolcular çalışanlara ödeme yapacak

Bursaspor'da 6 ay geriden gelen personel maaşlarının ödenmesi konusunda oyuncuların devreye gireceği bildirildi. Futbolcular, kulüp çalışanlarına bu zorlu süreçte maddi destek vermeyi kararlaştırdı.

Oyuncuların personelin maaşlarının ödenmesi konusunda kendi aralarında bir karar aldıkları bildirildi.

6 ay geriden gelen personel maaşlarının ödenmesi için kulübün girdiği çıkmazda futbolcuların fedakarlıkta bulunarak kulüp çalışanlarına destek vermeyi kararlaştırdıkları ifade edildi. Bu zor dönemde personelin yanında olmayı kararlaştıran yeşil-beyazlılar kulüp çalışanlarının maaşlarının ödenmesi için yapacakları maddi destek konusunda bir açıklamada bulunmayı planlıyor.

Takımın tecrübeli isimlerinin bu konuda yönetimle bir süredir görüşme içinde oldukları kaydedildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Müthiş bir dayanışma örneği.
  Evet zaman destek olma zamanı.
  Her biriniz bu kulübün personeli sayılırsınız.
  Bizler de biliyoruz ki sizler de alacaklarınızi büyük ölçüde alamiyorsunuz.
  Yine de aldığınız bu karar tarihe geçecek.
  İyi insanlar olarak hatirlanacaksiniz.
  Siz futbolcular olarak personele bu zor günlerde yardım edin.
  Onlar da aileleriyle birlikte hem ev de kalıp sağlıklı olsunlar hem de herşey yoluna girince sizlere hizmete devam etsinler.
  Hepinizi aldığınız karadan dolayı tek tek tebrik ederim.
  Adamsınız.

  #Ev de kal Türkiyem….

  36
 2. 15 yönetici aralarında 300-500 milyon(adam başı 20 milyon haaa atla deve değil) toplayıp bu en zor günlerde personele yardımcı olmuyorlarsa bu klübün kapısına kilit vuralım..bu arada topçularada helal olsun…

 3. ALLAH CC hepsinden Razı olsun. Hepimiz farklı olabiliriz ama bu hastalık için hiç bir şeyin fark etmediğini bilmemiz lazım, bu gibi dayanışmaların takımımızda görmemiz çok güzel ve özel bir durum. Aslında hepimizin kovid-19 karşısında İNSAN olduğumuzun bir gerçeğidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu