Futbolcular 516 forma aldı

Bursasporlu futbolcular kulübe destek olmak amacıyla 516 forma aldı.

Açıklamayı sosyal medya hesabından kaptan Selçuk Şahin yaptı.

Selçuk’un açıklamasında “Bursaspor futbolcuları olarak #YenidenBüyükBursaspor kampanyasına 516 forma ile BİZ de varız. Yeniden Zirveye sezonunda ait olduğumuz lige hep birlikte döneceğiz.” ifadelerini kullandı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu takım inandı bi biz inanamadık kardeşim !? Nerde o eski taraftar !? Takımını ateşleyen tribünleri tıklım tıklım dolduran !? “Yenilsen de yensen de taraftarın senle üzüntünde sevincinde seninle birlikte” diye haykıran ??

  101
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   O güzel taraftarlar bir bir kayboldu, ne yazık tribün kültürünü gençlerimize tam aktaramadık ve şuan bu hallerdeyiz. Zamanında o güzel insanlar o ateşli taraftar tribün kültürünü gençlere öğretebilseydi aşılayabilseydi çok daha iyisi olurdu tribünde ama ne yazık ki yapamadık…

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   eskiden atatürk stadında gözlerim dolardı o tıklım tıklım kalabalık olan trubunlere bakarken dısarda bılet kalmayıp binlerce insan beklerdi be ne hallere dustuk dusununkı 20 25 bin kişi full staddık her maç

   36
   1. @uludağlı yorumuna yanıt olarak

    Aynen kültürparkın girişindeki merdivenlerde “yönetim uyuma taraftarın dışarda diye bağırırdık” avazımız çıktığı kadar ! Bide polisten jop yerdik ! Göz yaşartıcı bomba atarlardı üstümüze ! Plastik mermiler daha neler neler !? Nerde o eski günler !? Nerde kardeşim bu Bursaspor taraftarı ?! Çıkın artık ortaya ! O sene bu sene çıkacağız süperlige…!!!
    !!!…A D I A Ş K B U E Z İ Y E T İ N…!!!
    !!!…B U R S A S P O R…!!!

    22
    7
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Her sene kombinemi yenilediğim halde 3 sezondur tribünleri protesto amaçlı stada gitmiyordum.
   Bu mangal yürekli cengaverler için ilk maçta tribündeyim.
   Kendi adıma konuşuyorum, onları rakipleri karşısında sap gibi ortada bırakan namerttir…

   39
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   o taraftar şampiyonluktan sonra bölündü tribüne siyaset girdik. sen o cusun sen bucusun dendi. Çıkarları uğruna belediyede çalışma uğruna Bursasporu sattılar. Yetmedi tüm yanlışlara göz yumdular, yetmedi ertuğrul sağlamı ıslıkladılar, yetmedi batallaya haruna saldırdılar, yetmedi ali ayı seçtiler, yetmedi bi daha ali ay seçilsin diye yanında dolaştılar… yetmedi takım küme düştü, çıkıp biz yanlış yaptık özür dileriz bile demediler. şimdi yalandan tribündeler. Şu vip tribününden karşıya bakınca maraton üst ortadakinlerden genel olarak bahsediyorum… şu ali ayın yönetiminde olan grup üyelerinden

   42
   2
 2. İşte Bunlar…Güzel Hareketler…Bursaspor uma.1 Kuruş Dahi Katkısı Olan Herkesden Allah (c.c.)Razı Olsun.
  Teşekkürler…Futbolcu Kardeşlerim…

  28
  1
 3. Kaliteli insan sevdiği düştüğünde onu yerden kaldırmak ister. Bursasporumuzu seven herkes onu düştüğü yerden kaldırmaya çalışmalıdır. Onun yanında yani tribünde olmalıdır. Bursasporumuzu sevipte maçlara gelmeyen insanların çoğu düşmeyi kabullenemeyenlerdir. Yani Bursasporumuzu aslında çok sevenlerdir. Maçlara gelen bizlerin görevi ise bu küskünleri tekrar tribüne çekmektir. Haydi arkadaşlar. Eski günlerdeki full Stadlı güzel günler için bu küskünleri bir şekilde ikna edelim.Bundan sonraki maçlarımızda tribünlerin full olduğunu bir düşünün. 1.LİGDE BİR TAKIM 40 BİN ORTALAMAYLA OYNUYOR. BU, BU ÜLKEDE VE HATTA AVRUPADA BİLE GÜNDEM OLUR. BİZ İLKLERİ BAŞARABİLECEK GÜCE SAHİBİZ HAYDİ DOSTLAR GÖREV BAŞINA.

  6
  1
 4. Kaç yıldır Bursasporluyum şu haberi okuyunca gözyaşlarıma hakim olamadım. Hepiniz adamsınız. Yönetici, taraftar, futbolcular ve sanayiciler birlik olsun bu takımın sırtı yere gelmez !

 5. Peki teksas ve maraton taraftarlar derneği ne yaptı kac forma aldı belediyespor ‘ lu abiler. Yazık çok yazık trbunleri sizin gibi menfaatcilet bitirdi.

  3
  1
  1. @santiago yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim şuan takımızdaki çoğu oyuncu altyapıdan gelen veya genç oyuncular , yusuf erdoğan gibi milyonları alanlar değil yani 🙂

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu