Futbol Okulları Merinos’ta buluştu

Merinos Stadı'nda gerçekleşen törende, Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, Altyapıdan ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Bursaspor AR-GE Grubu Başkanı Kemal Güler, Alanya, Nazili, Yalova, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir ve Burgaz'dan gelen futbol okulunun yöneticileri ile 300'ü aşkın futbol okulu öğrencisi hazır bulundu. 

Bölükbaşı, kulüp olarak altyapıya büyük önem verdiklerini söyledi.

Futbol okullarının çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Bölükbaşı, kısa bir süre önce altyapıdan yetişen 13 futbolcuya profesyonel sözleşme imzalattıklarını belirtti.

Bölükbaşı, Bursaspor'a ve Türk futboluna hizmet edecek yeteneklerin bu futbol okullarında yetişeceğini ifade ederek, "Bursaspor'da futbol oynamak herkese nasip olmaz. Ben de o şanslı kesimdenim. Altyapıda futbol oynadım ve bugün kulüp başkanıyım. Bundan büyük bir onur ve gurur duyuyorum" dedi. 

Bursaspor'un altyapısının tüm Türkiye tarafından bilindiğine işaret eden Bölükbaşı, ileride diğer il ve ilçelerde de futbol okulu açmak için çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.  

Ajansspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu