Furkan kendini ispatlayacakmış!

Ali Ay, Bursa Hakimiyet'e Furkan Özçal konusunda açıklamalarda bulundu.

Geçen yıldan bu yana sadece 29 dakika hazırlık maçında sahada kalan ve sakatlığı nedeniyle resmi maçta oynamayan Furkan Özçal‘la da görüştüklerini ifade eden Ali Ay, “Furkan takımdan ayrılmak istemediğini söyledi. Biz de kendisine hocanın kendisini düşünmediğini ilettik. ‘Kendine kulüp bul‘ dedik. Bize ısrarla takımda kalmak istediğini ve kendisini ispatlamaya çalışacağını söylüyor. Ama hoca antrenmana almazsa nasıl ispatlayacak onu bilemiyorum” şeklinde konuştu.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BİR SUREDIR ORTALIKDA GÖZÜKMEYEN FURKAN KURBANLIK İNEK GİBI OLMUŞ MAŞALLAH .KEŞKE BAYRAMDA KESSELERDE BUNU KURTULURDUK TosunDAN BEDAVA PARA KAZANIYOR. GIDERMI.

  22
  1
 2. Hoca istemiyor,futbolcu kalmak istiyor,sende nasıl olacak bilmiyorsun ? Peki sen nesin ? İskele babasımı ? Birileri ( o meşhur akıl Hocaları ) pek sayın Ali Ay beyefendiye,bu kulübün Başkanı olduğunu hatırlatsın ! Bazı konularda Başkanların masaya yumruğu vurması gerektiğinide dip not olarak anlatsın !!!!! Sen istiyorsan kalır,istemiyorsan gider,Hocaymış,futbolcuymuş,bunların görüşleri,senin görüşünün yanında ikinci planda kalır,kalmalıitabi Başkan gibi Başkan olsa !!!!!

  13
  1
 3. Koyun güreş sahasına kanıtlasın kendini.Adam yiye içe nargile üfleye üfleye semirmiş.Yattığı yerden milyonlar götürüyor.Tabi kanıtlamak ister kendini.Sonra başkan cebimden para veriyorum,para yok beni anlasınlar diyor.Herkes iğneyi kendine batıracak.Geçen sezon biz alma derken,tu kaka ilan edildik.Şimdi soruyorum sayın başkan biz alma derken neden aldınız!? HİÇ KUSURA BAKMA SAYIN ALİ AY! K E N D İ D Ü Ş E N A Ğ L A M A Z !!!!

  9
  7
 4. FURKAN ÖZÇAL için yapılması gerekenler; biz taraftar olarak sosyal medyadan mesaj yağmuruna tutup ülke gündemine sokup, seviyeli iğneleyici mesajlarla evine dön FURKAN demeliyiz, şehrimin nadide mekanlarında gezen renktaşlarımız yine seviyeli bi şekilde yanına gidip seni BURSADA istemiyoruz diye tepkimizi koyabilmeliyiz, madem Hoca da istemiyorsa yönetim de VAKIFKÖYE göndermeli, bu baskı karşısında bunalıma girecek olan adam artık gitmeli, futbol dünyası böyle sözleşmen var diye emekliliği bekleyen devlet memuru gibi hareket edemezsin, kulübe katkı koyamıyosan, sakatsan, kadroya giremiyosan, istenmiyosan oturur konuşur, hem kendin madur olmamak adına 3-5 alırsın, hem de 3-5 alacağından feragat edersin ayırırsın yollarını

 5. tabi ki ispatlar ottomanda içtiği nargilelerle bursanın muhtelif mekanlarında takıldığı akşamlarla maç sonu takım daha soyunma odasına inmeden cabrio mercedesine binip stadı terketmesiyle he bide benden 5 beter göbeğiyle eminim kendini ispat edecektir. Yeşil Bursada bile oynayacak çapta değil.

 6. bulmuşlar senin gibi başkanı giderlermi???????ne sercanı,ne fatysi,ne denizi,nede furkanı….bunu gs den alıp yıllık 675 bin avro veren sen değilmisin koy ağırlığını yolla .göster başkanlığını..nedense başkanlığın bir tek necide geçiyor 2 senedir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu