Furkan Emre ve Hasan oynayacak mı?

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam deplasmanda oynanacak Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesi sakat oyuncular hakkında konuştu.

Tahsin Tam “Tahmin ediyorum bugün bir Furkan Emre ve Hasan da aynı şekilde aramızda olacak gibi gözüküyor. Gribal enfeksiyonu vardı Kubilay’ın. İki gündür antrenmanlara katılmıyor belki o da toparlayabilir.

Yarın daha net bir fikir sahibi olabiliriz oyuncularla ilgili. Durmadan takım üzerine düşünüyoruz. Sürekli opsiyonlar üzerinde çalışıyoruz. Ekibimle beraber hangi oyuncumuzdan nerede daha fazla verim alabiliriz bunu zaman içinde biz de daha iyi görmeye başladık.

Bu maçta evet farklı bir opsiyon denedik. Emin olun gelişim devam edecek. Bunu siz de göreceksiniz.” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hasan sever böyle maçları oynarsa büyük avantaj fakat Furkan emre bir hafta daha dinlendirilsin geçen maç arkaya kaçırdığı adamların haddi hesabı yok Canberk maçı koparmıştı

  37
  2
  1. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular iyi Hasan ve Furkan Emre bir tık bizi önde başlatır Hasan kardeşimden ricam kalitesini ortaya koyması biraz daha genç kardeşlerine yardımcı olması zaten Bursaspor da kalarak iyi niyetini gösterdi bakın Bursa sehri bu sehre değer katanları unutmaz özlüceye girerken bir heykel var evet sizin heykeliniz dikilmez ama Bursa da unutulmaz ve kazançlı çıkarsınız

 2. Asan Ayaroğlu’nda harbi Roman tipi var. Ver eline klarneti, gönder Kamberler’e. Sırıtmaz. Keman da uyar. Resmine bi daha bak, elinde klarnet veya kemanla hayal et, direk Arap Şükrü’ye gönderirsin bu Asan’ı.

  5
  3
 3. İyi bir Hasan bu takımı sırtlar götürür. Ancak hasan bu sezon bana göre takımın el freni. Sürekli yan pas geri pas. Aynı Selçuk gibi. Bi adam bu tecrübe ile iki metre önüne pas yapamaz mı ya. ? Umarım lig öncesi hazırlık maçındaki taraftar ile atışmasının sonucu değildir.
  Hadi be Hasan bu taraftar senden çok şey bekliyor. Allah ayağına kuvvet versin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu