Furkan “Doktor kurbanıyım!”

Furkan Özçal'ın durumu ne olacak? Sakatlığı nedeniyle 1 dakika dahi forma giyemedi Bursaspor'da.

Ve durumunun ne olacağı hala belirsiz. Bursaspor yönetimi sözleşmenin feshi için Furkan Özçal‘ın menajeriyle bir görüşme yaptı.

Başkan Ali Ay 200-300 bin Euro’ya bu işi halletmeye razı.

Çünkü Furkan’ın maliyeti 675 bin Euro.

Tecrübeli futbolcunun savunması da şu şekilde: “Ben Bursaspor’da sakatlandım. Buraya sakat gelmedim. Kulüp doktorlarının yanlış tedavi uygulaması nedeniyle bu durumdayım. Benim bunda suçum yok.”

 

Yoluyla
Beytullah Süat

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. En kötü çapraz bağ sakatlığı 6 ay sürüyor. Bunun ki 1 seneyi geçti. Artık futbol hayatı bitti diyebiliriz. Aynı şey Serdar Kurtuluş içinde geçerli. Bir an önce Antrenörlük kursuna yazılsınlar.

    24
  2. Neyin tatavasını yapıyosun kardeşim, hakkın olmayan parayı almak yakışmaz sana, geçen sezon bi adamlık yapıp 300 bin euro almamışsın, bu sezon da anlaş 300-350 bin euro dan feragat et, sözleşmeni fesh et sen de bak işine bizde bakalım önümüze

    11
  3. ulan öyle futbolcu var ki bacağı kırılıyor 6 ay sonra sahaya dönüyor sen yiyip duba gibi olduğundan bu sefer lifler taşımıyo ikinci bir sakatlık daha ,yakında serdar kurtuluş sana tur bindirecek sen hala doktor diyecen ,yürrü bir git be haram zade.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu