Fuchs Sports yayınlayacağını duyurdu!

Fuch Sports'un sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada Bursaspor - Amed maçını yayınlayacağını duyuruldu.

Pazar günü oynanacak olan maçın yayın anonsu şu şekilde verildi;

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İlk maç gibi yayınlanmaması gerekiyordu. Diyarbakır halkı canımız ciğerimizdir ama yapılanlar hoş değildi.

  16
  6
 2. Bizim bu yöneticiler ne zaman kısasa kısas yapacak! İlk maçta cep telefondan çekilen görüntüleri izledik lan.ne perhiz ne lahana turşusu! Az biraz ağırlığınız olsun ve kardeşim.

 3. Onlar bastırıyor yayınlatmıyor, ama biz bastıramıyoruz. Koskocaman Bursasporun haklarını koruyacak kimse yok malesef

 4. Bu maçı yayınlamamak için Fucks’un dötü yememiş. Demek ki Diyarbakır lobisi bizden daha güçlüymüş. Kürt lobisi karşısında şapa oturmak anca Bursa’ya yakışırdı.Onlar ilk maçı yayınlatmadı ve orda yapacağını yaptı. Biz Bursa olarak o maçı yayınlatamamıştık. Hişt lan Fucks. I fucks you too much.

 5. Ne hikmetse barış,centilmenlik vs.gibi hususlar olunca BURSASPORUN ALYHİNE tezgahlarda oluyor.Yıllar önce iki takımın deplasman seyircisi alınmaaycak kuralını biri çıkıp GÜZELLEME adına kaldırdı ve rakip GÖRÜKLE den stada gelemden maçı hükmen aldı.O maçta yüzü aşan taraftarımız mağdur oldu.Buna neden olanda ALLAHIN TAKDİRİ ile cezasını buldu.
  O maçtan sonra şimdi de bize deplasmanda yasak koyan,koydurtanlar,öaçın naklen yayının engelletenelre karşlık kısasa kısas olması şart.
  Aksi durum yarayı deşmek ve hakkıı,hukuku,adaleti katletmektir.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu