Fuat Buruk: “İstediklerimizi yapamadık”

Fuat Hoca yaptığı açıklamada şunları söyledi;   “Hamza Hoca’nın selamı var. İkidir ceza alıyor. Hedefi olan br takımız ve kazanmak için geldik. Çok güzel bir stat olmuş. Atmosfer çok güzel. Puan almak istiyorduk ama ilk yarı istediğimiz gibi oynayamadık. Topun biraz daha bizde kalması lazımdı. Golü bulduk. Beraberliği sağladık. İkinci yarı daha iyi oynayacağımızı düşündük ama istediklerimizi yapamadık. Penaltı biraz ağırdı. Bizi etkiledi. Maç 3-2 ye geldikten sonra önde biraz daha etkin olduk. Daha iyi oynayabilirdik. Biraz da buna Barış Hoca’nın müsaade etmediğini düşünüyorum. Duygularıyla yönetti. Seyirci önünde etkilendi. Beşiktaş bizden çok daha iyiydi. Bu söylediklerim hiçbir zaman onların galibiyetine leke değil” dedi.

Bir medya mensubunun “Beşiktaş başkanı Fikret Orman yaptığı açıklamada, Hamza Hoca bugün enteresan şekilde istekliydi şeklinde bir açıklaması oldu. Bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna Buruk, “Talihsiz bir açıklama. Tabii ki istekli olacak biz her maçımızı kazanmak istiyoruz. Bizim hedefimiz var. Avrupa’ya gitmek istiyoruz. Neden olmasın? Hocamızın karakterinde hep kazanmak var. Hepimizde var bu. O zaman biz bu işi yapmayalım. Kazanmak için geldik ama kazanamadık. Başkan ne kadar çok kazanmak ve şampiyon olmak istiyorsa bizde o kadar kazanmak ve Avrupa’ya gitmek istiyoruz” yanıtını verdi.   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu