Frutti Extra Cup’a ünlülerden büyük ilgi

Bursa’da 1’incisi düzenlenen Frutti Extra Cup ilgi topluyor.

Ev sahibi takım Frutti Extra Bursaspor ile EuroLeague ekiplerinden Alba Berlin arasında oynanan karşılaşma öncesi spor ve iş dünyasından tanıdık isimler bir araya geldi.

Efsane basketbolcu İbrahim Kutluay, spor yorumcusu Sinan Engin, Levent&, Ömer Kızıl, Mehmet Erbak, Mete Öz, Sezer Sezgin ve Turgay Erdem karşılaşmayı yakından takip eden isimler arasında yer aldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   bizim tarafrımız kadar cahilini gördemim bu fenere gitti hain bu galatasaraya gitti hain hainlik fenere galatasaraya gitmekle olsaydı burak yılmaz en buyuk o**** cocuguydu hain alidir ataberktir

   8
   3
  2. @Diego yorumuna yanıt olarak

   Balık hafızalı renktaşlar uyanın. Bu sallayan arkadaşların söylediklerinizi hak etmiyorum. Benim yaşım Bursaspor ile eşittir. Her şeyi çok net hatırlıyorum. Bursaspor ligden ilk düşüşünde Rize’de orada burada maçları Bursa’nın rakiplerine satıp düşmemize neden olan kal..ş ş…fsiz yavş.. bu adamdır. Daha kırdırmayın anlatayım isterseniz eşini de satan p.v.nk maalesef bu adamdır. Şimdi şirin görünmekle olmaz Kimi savunuyorsunuz iyi bilin. Bilmiyorsanız spor tarihini okuyun, büyüklerinize sorun.

  3. @Diego yorumuna yanıt olarak

   Her beşiktaşlı bursaspor düşmanı mı oluyo? bu adam Bursa Antep basket maçında hakem kötü yönetti diye beyaz futbol da konuyu gündeme getirmişti şu 10 iq düşünceleri bırakın artık

   15
   2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu